Coach meistarklase 14.07.2020
Metaforiska biznesa spēle par temu «Mārketings»

2020. gada 14. jūlijā plkst. 10:00 - 11:30

Seminārs krievu valodā.

Uzņēmums ražo kvalitatīvus produktus, piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus. Viņš pievērš lielu uzmanību iepakojumam un kvalitātei, iegulda daudz naudas un laika reklāmā. Tomēr produkts / pakalpojums tiek slikti realizēts. Vai šī situācija  ir pazīstama? Un to var izskaidrot ar slikto ekonomisko situāciju, tirgus apstākļiem, līdz jūs satiekat uzņēmumus ar līdzīgiem produktiem / pakalpojumiem, kas veiksmīgi pārdod savas preces un atrod savus patērētājus. Un tad rodas jautājumi: Kas ar mums nav kartībā? un Kur ir problēma?

Seminārā galvenā uzmanība tiks pievērsta:
Biznesa spēle palīdzēs iziet no pazīstamo lēmumu un darbību loka un savādāk izskatīt šo situāciju. Spēle novirzīs dalībnieku uzmanību no problēmām, šķēršļiem un grūtībām uz iespējamo risinājumu. Svarīgi, ka tas notiks radošās aktivitātes un dalībnieku mijiedarbības atmosfērā.

Ko dalībnieki iegūs:
1. Iepazīstieties ar efektīvu mūsdienīgu rīku nestandarta biznesa problēmu risināšanai - metaforisku biznesa spēli
2. Spēles laikā dalībnieki redzēs jaunus veidus, kā risināt jautājumus, kas saistīti ar viņu produktu / pakalpojumu reklamēšanu un pārdošanu tirgū.
3. Varbūt kāds aizies ar sava konkrētā uzdevuma risinājumu.
4. Pavadīsiet 1,5 stundas radošuma un nesasprīngsta atmosfērā.

Semināru vada:
Jūlija Matisone, profesionāls koučs un biznesa trenere, vairāk kā 20 gadus nodarbojas ar pieaugušo izglītību un attīstību. Šobrīd sadarbojās ar kompāniju Latakko kā korporatīvais koučs.Vada seminārus un meistarklases Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Krievijā.

Seminārs pieejams tikai LTRK biedriem!
Pirms semināra saņemsiet informāciju par pieslēgumu.


Мастер-класс: Деловая игра по теме «Маркетинг».
Oнлайн-семинар Hа русском языке

Актуальность вопроса: Компания производит качественную продукцию, предлагает качественную услугу. Уделяет большое внимание упаковке и качеству, вкладывает много средств и времени в рекламу, продвижение. Тем не менее, продукция/услуга плохо реализуется. Знакомо? И можно это объяснять плохой экономической ситуацией, условиями рынка, пока не встречаешь компании с похожей продукцией\услугой, которые успешно реализуют свой товар и находят своих потребителей. И тогда появляются вопросы: Что с нами не так? и В чем проблема?

На семинаре речь пойдет о:
Деловая игра поможет выйти из круга привычных решений и действий и по-новому взглянуть на привычную ситуацию. Игра переведет фокус внимания участников с проблем, преград и сложностей на видение возможностей. Что немаловажно, это будет происходить в обстановке творческой активности и взаимодействия участников между собой.

Что приобретут участники:
1. Познакомятся с эффективным современным инструментом решения нестандартных бизнес-задач - метафорической деловой игрой
2. В ходе деловой игры участники увидят новые способы решения вопросов продвижения  и реализации своего товара/услуги на рынке.
3. Возможно уйдут с решением своей конкретной задачи.
4. Проведут 1,5 часа в атмосфере творчества и игры.

Семинар ведет:
Юлия Матисоне, профессиональный коуч и бизнес-тренер, более 20 лет работает в области обучения и развития взрослых. В настоящее время сотрудничает с компанией Latakko в качестве корпоративного коуча. Опыт работы по проведению семинаров и мастер-классов в Латвии, Литве, Эстонии и России. Работает с клиентами из стран Балтии и России, Германии, Австрии, Англии, Австралии, Израиля.

Участие в семинаре доступно только для Членов ТППЛ.
Перед началом семинара Вы получите информацию, необходимую для подключения.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija *
Amats *
E-pasts *
Tālruņa numurs *
Pārstāvētais uzņēmums, organizācija ir LTRK biedrs *
Kādi ir Jūsu jautājumi ekspertam par šo tēmu?
Kādas tēmas Jūs vēlētos dzirdēt  nākamajos "Coach meistarklase" semināros?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy