Архивики 2018
Пријавен формулар за работилницата
Име и презиме *
Your answer
Област на интерес - што учиш/работиш? *
Your answer
Што најмногу те привлекува од оваа работилница? *
Дали поседуваш дигитална верзија од некаков текст за архитектура? *
Дали поседуваш своја фотографија од некое архитектонско дело? *
Дали поседуваш лаптоп што би го користел/а на работилницата?
E-mail и број за контакт *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms