Webinarium "Zaburzenia nastroju wśród dzieci i nastolatków – na co zwrócić uwagę w kontakcie zdalnym?"

Wysłanie zgłoszenia udziału w wydarzeniu będzie uznane za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji uczestnictwa w wydarzeniu - webinarze "Zaburzenia nastroju wśród dzieci i nastolatków – na co zwrócić uwagę w kontakcie zdalnym?" organizowanym w dniu 30.05.2020 r. w godzinach 12:00-13:00.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu ustania celu dla jakiego zostały zgromadzone.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO* informuję, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (wizytówki, poczta elektroniczna, kontakt telefoniczny lub osobisty) są gromadzone, przetwarzane i przechowywane są do prowadzenia korespondencji z Panią/Panem i w celu, dla którego zostały udostępnione.
Pani/Pana dane osobowe nie będą ujawniane podmiotom zewnętrznym, a także nie będą profilowane.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy prawa.

Administratorem danych jest Polskie Towarzystwo Suicydologiczne (ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa, szkolenia@suicydologia.org)

* rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Imię i nazwisko *
Adres email: *
Wykonywany zawód: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy