Вибіркові дисципліни кафедри ботаніки для студентів-бакалаврів (2017)
Ця Форма призначена для збору відгуків від студентів 1–4 курсів біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка про те, наскільки наші вибіркові курси їм цікаві. Отриману інформацію ми плануємо використовувати лише для того, щоб зробити навчання на кафедрі ботаніки і на біологічному факультеті в цілому більш цікавим і корисним для наших студентів.
Вкажіть Ваше ім’я та прізвище *
Your answer
На якому курсі Ви зараз навчаєтесь?
Вибіркова дисципліна "БІОІНДИКАЦІЯ"
Автор курсу: М.В. Пірогов.
При вивченні курсу студенти вчаться визначати рівень та характер забруднення повітря, води та ґрунту за допомогою рослин, грибів і лишайників (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Біоіндикація"?
Вибіркова дисципліна "ГРИБИ І ВОДОРОСТІ У ЖИТТІ ЛЮДИНИ"
Автор: М.В. Пірогов.
При вивченні курсу студенти знайомляться із групами грибів, грибоподібних організмів та водоростей, які мають найбільше практичне значення для людини (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Гриби і водорості у житті людини"?
Вибіркова дисципліна "ЗМІНИ КЛІМАТУ ТА ЕВОЛЮЦІЯ БІОМІВ"
Автор: Н.О. Калінович.
В цьому курсі лекцій буде представлена історія виходу рослин і тварин із водного середовища на сушу, проникнення вглиб континентів, зміни біомів у зв’язку із змінами клімату, зокрема у зв’язку з настанням льодовикових періодів, антропогенна трансформація біомів первісними людьми (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Зміни клімату та еволюція біомів"?
Вибіркова дисципліна "ОСНОВИ 3D-МОДЕЛЮВАННЯ БІОЛОГІЧНИХ ОБ’ЄКТІВ"
Автор: М.В. Пірогов.
Курс призначений для студентів, які прагнуть здобути знання з основ комп’ютерного тривимірного моделювання будь-яких статичних чи динамічних об’єктів (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Основи 3D-моделювання біологічних об’єктів"?
Вибіркова дисципліна "РЕПРОДУКТИВНА БІОЛОГІЯ РОСЛИН"
Автор: А.В. Одінцова.
У квіткових рослин вивчаються будова й адаптації квіток, суцвіть, насінин і плодів; процеси запилення, запліднення, плодоношення, поширення плодів і насінин (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Репродуктивна біологія рослин"?
Вибіркова дисципліна "ФІТОДИЗАЙН"
Автор: Н.О. Калінович.
Курс знайомить студентів із декоративністю життєвих форм рослин і можливістю їх використання у фітодизайні. Практична частина курсу дає можливість студентам створити власні декоративні або міні-ландшафтні композиції (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Фітодизайн"?
Вибіркова дисципліна "ФІТОПАТОЛОГІЯ"
Автор: М.В. Пірогов.
При вивченні курсу студенти знайомляться із хворобами рослин, причинами, що їх викликають і способами боротьби з ними (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Фітопатологія"?
Вибіркова дисципліна "ФЛОРИСТИКА І ГЕРБАРНА СПРАВА"
Автори: В.І. Гончаренко та А.І. Прокопів.
Курс знайомить із змістом та суттю основних понять про флору, методами її дослідження та аналізу, підходами до флористичного районування, технікою польового збору рослин, їх пресуванням і сушінням гербарного матеріалу, оформленням, збереженням та використанням гербарних колекцій (детальний опис курсу дивіться на сайті кафедри ботаніки).
Чи хотіли би Ви прослухати курс "Флористика і гербарна справа"?
Якщо у Вас є коментарі про те, які дисципліни, окрім перелічених, Вам було б цікаво прослухати, просимо їх написати
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms