Strakatý kalendář 2020
Závazná objednávka kalendáře českého strakatého psa na rok 2020. Kalendář je s tematikou "strakáč na cestách". Závěsný, formát A3. Cena pro členy Spolku 200, pro ostatní 250 korun. K vyzvednutí na schůzi Spolku či sekce KCHMPP v sobotu 23. listopadu 2019, případně zašleme poštou, v tom případě bude cena navýšena o poštovné a balné. Pokyny k platbě ve formuláři níže.

Objednávejte do konce října!

O tom, že je objednávka řádně zaregistrována se přesvědčíte tak, že po odeslání formuláře se vám objeví okno s poděkováním a do uvedeného mailu dostanete potvrzení.
Email address *
Jméno a příjmení
Your answer
Váš telefon
Your answer
Objednávám kusů *
Vyzvednu *
Pokud vyberete možnost zaslání poštou, přičtěte k ceně poštovné a balné 90 korun (za každý další kalendář + 20 korun)
Ulice a čp
v případě požadavku zaslání poštou uveďte, prosíme, adresu
Your answer
Město
Your answer
PSČ
Your answer
Člen Spolku českého strakatého psa? *
Platit budu *
Při platbě předem zašlete do konce října peníze na účet 2900335649/2010, var. symbol 80019, spec. symbol členské číslo nebo (nečlenové) telefon uvedený v této objednávce, částka 200 (nečlen Spolku 250) korun + případné poštovné a balné 90 korun (za každý další kalendář + 20 korun). Při platbě v hotovosti mějte, prosíme, peníze připraveny přesně - platba kartou není možná :-).
Prohlášení *
Kontakty slouží k u k distribuci kalendáře a k případnému upřesnění objednávky. Pak je zahodíme a rozhodně vás nebudeme obtěžovat žádnými nabídkami. Tak pravilo GDPR a my s tím souhlasíme.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service