Půjčovna vybavení Expedition clubu
REZERVAČNÍ FORMULÁŘ
Pravidla půjčovny
Půjčovna výbavy EC je určena členům klubu a lidem, kteří se s námi chystají na výpravu. Osobní přístup k naším členům je to na čem nám nejvíce záleží, ale i tak je nutné nastavit nějaká jasná pravidla, kterými se bude půjčování výbavy řídit. Našim aktivním členům garantujeme nejnižší ceny půjčovného.

1. a) KDYŽ JEDEŠ S NÁMI NA VÝPRAVU: Půjčovné se platí při převzetí výbavy. V případě že s námi jedeš na výpravu, je to jednoduché. Dostaneš výbavu při odjezdu a po skončení výpravy ji zase vrátíš. Nemusíš platit zálohu a případné poškození bude na posouzení průvodce.

1. b) PRO OSOBNÍ POUŽITÍ V případě že si člen klubu chce půjčit věci z půjčovny pro své osobní akce. U osobní půjčky zaplatíš zálohu a půjčovné při převzetí výbavy a rovněž podepíšeš smlouvu o vypůjčení na konkrétní termín. Při nedodržení termínu vrácení ti budeme účtovat další dny podle sazby půjčovného. Zálohu ti vrátíme po vrácení výbavy. Případný doplatek za prodloužení výpůjčky ti strhneme ze zálohy.

2. Zapůjčený materiál vracíš nepoškozený a v rámci možností vyčištěný a vysušený. V případě poškození či neúměrného znečištění výbavy budeme požadovat kompenzaci v závislosti na škodě až do výši obvyklé tržní ceny předmětu nájmu.

3. Den zapůjčení a navrácení výbavy se do výpůjční doby nezapočítává.

4. Firma Expedition club production s.r.o. nenese odpovědnost za škody, které zákazníkovi vzniknou v souvislosti s používáním předmětu nájmu. Vždy dodržuj pravidla bezpečnosti při pohybu v horách a v přírodě, nespoléhej pouze na svou výbavu!

Seznam výbavy
Tabulka je pouze informační, aktuální dostupnost výbavy ti poskytneme po odeslání rezervačního formuláře, prostřednictvím emailu.

Dotazy pište na: info@expeditionclub.cz

Rezervace
Zaškrtni věci, které chceš půjčit. Předání a platba proběhne u nás v klubovně.
Zimní a ledovcová výbava
Spacáky
zimní spacák - Patizon 1200g - https://patizon.com/produkt/21200-zimni/
zimní spacák - Patizon 800g - https://patizon.com/produkt/2800-tri-sezonni/
Lezecká a ferratová výbava
Ostatní výbava
Spacáky patizon
Třetinu celé výpravy prospíš! Nechceme tě nařknout z lenosti, jen připomenout, jak je důležité, aby byl tenhle "regenerační mód" zajištěn v co nejvyšší kvalitě. Proč? Protože spánek tě dobíjí.
Pokud jde o spacák a jeho případnou koupi, tak upřímně doporučujeme českou značku Patizon, (která zajišťuje klidné spaní všem průvodcům Expedition Clubu) a používá výhradně husí peří.

A protože je v našem zájmu, ať v noci dobře spíš a ve dne šlapeš naplno, máš na Patizon slevu 7%. Stačí, když nám v této souvislosti napíšeš na info@expeditionclub.cz. Navíc pokud po zapůjčení zjistíš, že spaní v Patizonu ti přináší takový požitek, že už nechceš spát v ničem jiném a rozhodneš se ho po akci koupit (samozřejmě nový :) ), nemusíš platit půjčovné!

Web: https://patizon.com/
Fb: https://www.facebook.com/patizoncom/

Jméno a příjmení:
Your answer
email:
Your answer
Telefon
Your answer
Jsi aktivním členem Expedition clubu?
Poznámka: Aktivní členství není samozřejmostí! - viz. http://www.expeditionclub.cz/clenstvi/
Půjčení od:
MM
/
DD
Půjčení do:
MM
/
DD
Na akci:
Pokud si půjčuješ výbavu na společnou akci Expedition clubu vyplň do kolonky její název. Pokud si půjčuješ výbavu pro osobní účely vyplň do kolonky - OSOBNÍ
Your answer
Poznámky
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service