Fin de siècle 2022 - dobrovolnický formulář
Ahoj!

Tento formulář funguje jednoduše. Za prvé slouží k lepší a rychlejší organizaci dobrovolníků, kteří se chtějí účastnit prací. Dozvíme se, kdo jsi, na který běh chceš přijet pomáhat a co tam chceš dělat – pak se Ti ozveme. Vyplnění Ti zabere max. pár minut.

Pokud Tvá chuť pomoci přerůstá jednotlivé běhy, tak je to super – napiš nám přímo mail na findesiecle@rolling.cz a něco vymyslíme. Pomocníci od nás dostanou ubytování, jídlo, kostýmy a potřebné rekvizity.

Také prosím berte v potaz, že potřebujeme pomoct nejen s hraním CP, akčními scénami a drámem, ale hlavně se samotnou přípravou lokací, materiálů a dalších trochu nudnějších a obyčejnějších prací. Proto je nutné být připraven na momenty improvizace a kreativního chaosu, kdy je potřeba se přizpůsobit situaci. Nedoporučujeme se hlásit jako pomocník, pokud máte v plánu naši hru hrát (a ještě jste nehráli) a nechcete znát tajemství a spoilery.

Souhrn všech důležitých informací, najdete na kartě zde: https://docs.google.com/document/d/1L3XGjI7FLeGZYXv2-fX88XnEfhbJKa4ln-ORImP-Ti8/edit?usp=sharing

Děkujeme moc a budeme se těšit na hře! :)

Fotografie přiložené k dotazníku vyhotovili a upravili Petr Zip Hájek a Zuzana Šubrtová. Tímto jim děkujeme!

Zpracování osobních údajů:
Rolling, spolek pro rozvoj zážitkových vzdělávacích her; Fučíkova 283, 411 55 Terezín, IČ: 02296802, Spisová značka: L 10922 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem (dále Spolek) zpracovává a uchovává osobní údaje účastníků, které jsou nezbytné pro organizaci hry Fin de siècle. Spolek bude zpracovávat jak osobní údaje, které nám poskytneš v rámci tohoto dotazníku, tak další osobní údaje, které nám poskytneš později v průběhu příprav hry i konání akce. Podrobnější informace o tom, jaké údaje a jakým způsobem Spolek osobní údaje účastníků uchovává a zpracovává nalezneš v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů dostupném na webových stránkách Spolku.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy