PRZEDPSRZEDAŻ pościel i obrusy bawełniane
Poniżej wpisz swoje dane kontaktowe oraz wybierz produkt w swoim ulubionym wzorze.

PRZEDSPRZEDAŻ wzorzystych pościeli i obrusów potrwa max. do końca tego tygodnia. Gotowe produkty będą do odbioru na początku grudnia. PLUSY: gwarancja dostępności wzoru w danym rozmiarze (szyję małe ilości, dlatego ilość kt pojawi się w sklepie jest mocno ograniczona)

Dane do przelewu otrzymasz w zwrotnym mejlu, gdy produkty będą gotowe do odbioru/wysyłki. Koszt wysyłki to 14-16zł dla całego zamówienia. Możesz też odebrać osobiście w Łodzi.

PAMIĘTAJ pierwszeństwo mają osoby które zapłaciły za towar w przypadku większego zainteresowania produktem -warto www.NAWROTANKA.pl/przedsprzedaz)

Wszystkie produkty są realizowane w Łodzi, wzory są unikatowe i zaprojektowane przeze mnie. Nadruk jest bardzo trwały i nie bleknie po praniu. Kolory mogą się nieznacznie różnić od wyświetlanych na ekranie monitora. Tkanina to 100% bawełna z certyfikatem OEKO TEX (bezpieczna dla zdrowia, dzieci i alergików) - nadruk z jednej strony, druga strona jednokolorowa (czerwona, turkus, żółty, niebieski, róż - pasująca do nadruku)


*Jeśli chcesz zamówić aksamitną narzutę/zasłonę w wybranym wzorze - napisz w komentarzu na dole (150x200cm za 159zł, 150x250zł za 199zł) - wzory są już dostępne w sklepie nawrotanka.pl/narzuty

*Jeśli zamawiasz na prezent - możesz zamówić kartkę do wypisania życzeń z tym samym motywem za 15zł - napisz w komentarzu na dole

-> Masz pytania - napisz mejla: info@nawrotanka.pl
(Ceny wynikają z lokalnej produkcji, jakości materiałów i niemasowej ilości unikatowych printów.)
Imię i nazwisko *
5 wzorów do wyboru na pościel/obrusy/fartuszki
telefon *
email *
żółte RÓŻE
żółte RÓŻE z muralu Oblicze Piękna - poniżej wybierz produkt z tym nadrukiem na bawełnie
Captionless Image
czerwone maki
czerwone MAKI - poniżej wybierz produkt z tym nadrukiem na bawełnie
Captionless Image
niebieskie CHABRY
niebieskie CHABRY - poniżej wybierz produkt z tym nadrukiem na bawełnie
Captionless Image
różowe SŁOWIKI
różowe SŁOWIKI - poniżej wybierz produkt z tym nadrukiem na bawełnie
Captionless Image
turskusowe JEŻYNY
turkusowe JEŻYNY (ja jestem) - poniżej wybierz produkt z tym nadrukiem na bawełnie
Captionless Image
KOMENATARZ DO ZAMÓWIENIA (np. większą ilość sztuk, prośbę o inny format, kartkę z motywem na prezent +15zł, narzutę/zasłonę z tą samą grafiką (+159/199zł)
forma odbioru zamówienia *
Podaj dane do wysyłki (nr paczkomatu lub twój adres) jeśli nie odbierasz osobiście
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich następujących danych osobowych: e-mail, imię, nazwisko, adres i telefon w celu realizacji zamówienia oraz otrzymywania informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i jak najlepszego dostosowania oferty sklepu internetowego do moich potrzeb i zakresie do tego niezbędnym. Administratorem powyższych danych osobowych jest NAWROTANKA Paulina Nawrot siedzibą w przy ul. Dowborczyków 25/106 w Łodzi. Przetwarzanie odbędzie się zgodnie obowiązującym prawem, a w szczególności z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. i polityką prywatności znajdującą się pod adresem nawrotanka.pl/polityka_prwatnosci. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy