Darmowe szkolenia z BHP i 1 pomocy finansowane przez ZUS
Serdecznie zapraszamy mieszkańców województwa lubuskiego na bezpłatne szkolenia finansowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie Wielkopolskim.

Szkolenia skierowane są głównie dla pracodawców prowadzących działalność gospodarczą oraz osób przez nich zatrudnionych, a także prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą obejmujących m.in. następujące sektory: przetwórstwo przemysłowe, handel, naprawa pojazdów samochodowych, opieka zdrowotna i pomoc społeczna, budownictwo, transport i gospodarka magazynowa, edukacja. Dodatkowo szkolenia są skierowane do osób wchodzących na rynek pracy i podejmujące pracę po raz pierwszy.


Są to szkolenia:


szkolenie okresowe z zakresu BHP dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27.07.2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy);

szkolenie z zakresu BHP z prewencji wypadkowej - skierowane do określonych grup zawodowych i do osób, które podejmują lub niebawem podejmą pierwszą pracę zawodową. Mogą być to uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.

szkolenie okresowe z zakresu BHP dla pracodawców i osób kierujących pracownikami (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27.07.2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy);

szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej - kierowane do określonych grup zawodowych i do osób, które podejmują lub niebawem podejmą pierwszą pracę zawodową. Mogą być to uczniowie szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci.Wszystkie szkolenia są realizowane przez Ośrodek Szkoleniowy Konsultant Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli z siedzibą we Wrocławiu 51-315 przy ul. Kiełczowskiej 68A, NIP: 896153292, REGON: 022032767.

Szkolenia będą przeprowadzane w kilku miastach województwa lubuskiego.

Po szkoleniu uczestnik otrzymuje zaświadczenie, które potwierdza udział w szkoleniu.

Celem szkoleń jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy i umiejętności.

Szkolenia będą realizowane w kilkunastu grupach maksymalnie do 16 grudnia 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy.
Email address *
Czy jesteś mieszkańcem województwa lubuskiego? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy