Sekcja Dydaktyczna O. Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Chemicznego
Szanowni Państwo,

minęły wakacje i wznawiamy działania Sekcji Dydaktycznej O. Warszawskiego PTChem. Przenosimy je do przestrzeni wirtualnej. Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego wypracowania wstępnego zakresu działań. W związku z tym prosimy o wypełnienie miniankiety.

Zaproszenie na pierwsze spotkanie, które odbędzie się we wtorek 6 października 2020 roku w godzinach 18.00-19.00, wysłane zostanie na te wszystkie adresy e-mail, które zbierze poniższa miniankieta. Oprócz zaproszenia, przekazana zostanie także agenda tego spotkania.

Spotkania będą odbywały się w każdy pierwszy pracujący wtorek kwartału w godzinach 18.00-19.00. Zatem w roku szkolnym 2020/2021 odbędą się: 6 października 2020 roku, 12 stycznia 2021 roku, 6 kwietnia 2021 roku, 29 czerwca 2021 roku (wyjątkowo ze względu na okres wakacyjny).

Uprzejmie prosimy o rozesłanie tej ankiety do wszystkich potencjalnych zainteresowanych. Do spotkań można będzie dołączyć w każdym momencie ich trwania. Jeśli ktoś z Państwa zdecyduje się na dołączenie po 6 października, prosimy o przesłanie informacji na adres: nauczyciele@chem.uw.edu.pl. Prześlemy zaproszenie na kolejne spotkanie wraz z jego agendą.

Życzymy wielu udanych działań edukacyjnych w rozpoczynającym się roku szkolnym.

W imieniu zespołu inicjującego,
dr Agnieszka Siporska
Email address *
1. Czy prowadzi Pani/Pan działania edukacyjne, o których warto byłoby opowiedzieć innym nauczycielom? Jeśli tak, to jakich działań one dotyczą? *
2. Jakimi działaniami wg Pani/Pana powinna zajmować się Sekcja? *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Uniwersytet Warszawski. Report Abuse