Darba devēju tiešsaistes aptauja “Profesionālo izglītību absolvējošu IT speciālistu nepieciešamās IKT drošības prasmes”
“IT drošība profesionālajā izglītībā” (IT Security in VET - ITSVET, Interreg Central Baltic project No. CB36) projekta mērķis ir uzlabot koledžas līmeņa profesionālās izglītības kvalitāti IKT (informācijas un komunikācijas tehnoloģiju) drošības jomā.

Svarīga piezīme: Mūsu aptaujas jautājumi ir orientēti uz studentiem un speciālistiem ar koledžas līmeņa profesionālo izglītību (2-3 gadi pēc vidusskolas vai pamatskolas).

Jūsu atbildes palīdzēs izstrādāt atbilstošas jaunas izglītības programmas un IKT drošības speciālistu sagatavošanas prasības. Mēs vēlamies panākt lai jūs, kā darba devēji, iegūtu labāk apmācītus darbiniekus – ar atbilstošajām IKT drošības zināšanām un prasmēm.

ITSVET ir starptautisks projekts ar partneriem no Igaunijas, Latvijas un Somijas. Mūsu kopējie pūliņi palīdzēs būvēt drošāku biznesa un sadarbības vidi centrālās Baltijas reģionā ar jaunu biznesa un eksporta potenciālu dažādās nozarēs.

Mēs apsolām dalīties ar aptaujas analīzes rezultātiem un secinājumiem ar aptaujas dalībniekiem. Aptaujā aizņems tikai 10-15 minūtes.

Liels paldies par jūsu atvēlēto laiku.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service