Free Walking Tours
Це - реєстраційна форма для участі d безкоштовних пішохідних trcrehcsz[, організованих Управлінням туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Для того, щоб взяти участь в екскурсії, Вам необхідно заповнити цю форму.

❗ Екскурсії проводяться з дотриманням усіх санітарних норм, групою до 20 осіб: перші 20 осіб, що зареєструються, матимуть право на участь у екскурсії.
Для підтвердження Вашої участі у екскурсії з Вами обов`язково зв`яжуться за допомогою телефону. Якщо Вам не зателефонували, ви є незареєстрованим учасником.

❗ Незареєстрованим учасникам заборонено брати участь у екскурсії, йти слідом за екскурсоводом, з урахуванням дотримання встановлених правил карантину. Управління не несе відповідальність перед правоохоронними органами за порушення такими громадянами встановлених правил.
Email *
Ім'я та прізвище / Name and first name *
З якого Ви міста? / Which city are you from? *
Мобільний телефон *
Якою мовою Ви хочете послухати екскусію? *
А Ви вже підписалися на наші соціальні мережі? https://www.facebook.com/kyivtourism Instagram: https://www.instagram.com/kyivcitytravel/?hl=uk *
Звідки ви дізналися про екскурсію? *
Я даю згоду дотримуватися санітарних норм під час карантину від МОЗ, а також бути у захисній масці та зберігати дистанцію у 1,5 м / *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy