Kwestionariusz ankiety
Szanowni Państwo.
Niniejsza ankieta jest realizowana w ramach kolejnej edycji badania poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w mieście Słupsk. Badanie ankietowe obejmuje również ocenę działań instytucji odpowiedzialnych za osiągnięcie i utrzymanie oczekiwanego poziomu bezpieczeństwa. Celem ankiety jest nie tylko poznanie Państwa opinii, ale usprawnienie działań różnych instytucji, gdyż wyniki badań zostaną wykorzystane w bieżącej ich działalności. Ankieta składa się z metryczki dotyczącej danych określającej anonimowo respondenta i dwudziestu dwóch pytań dotyczących funkcjonowania instytucji bezpieczeństwa w obszarze bezpieczeństwa i porządku publicznego. Proces wypełnienia ankiety zajmie Państwu do 10 minut.
Wyniki zostaną przedstawione w zbiorczej formie i będą wykorzystane do celów badawczych w celu analizy i oceny problematyki bezpieczeństwa i porządku publicznego.
Badania mają charakter dobrowolny i anonimowy. W związku z tym prosimy o udzielenie przemyślanych odpowiedzi na pytania zawarte w ankiecie. Każda odpowiedź jest cenna, jeśli tylko jest szczera i wyraża własną opinię odpowiadającego.Serdecznie dziękujemy za udział w badaniu
Zespół Badawczy
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Akademia Pomorska. Report Abuse