Jsem Radost, těší mě!
Ahoj, jsem jednou ze základních emocí, celkem je nás šest. Mohl/a jsi nás vidět v animovaném filmu V hlavě. Jestli ho neznáš, určitě se na něj podívej, stojí za to. Ale jistě nás znáš i osobně, často totiž za tebou chodíme na návštěvu.

Dokážeš si představit, jaké by bylo, kdybys neměl žádné pocity? Tvůj život by nebyl moc zajímavý, neměl by žádnou šťávu. A co hůř, nevěděl bys, co vlastně chceš a co pro sebe potřebuješ. Nedokázal by ses ani vžít do pocitů druhých a soucítit s nimi. Jenže tohle všechno je pro lidi důležité, emoce a prožívání je to, co vás dělá lidmi.

Umíš rozeznat, jaké emoce prožíváš? Fajn! Budeme rádi, když se dnes ještě lépe vzájemně poznáme.

𝗣𝗢𝗭𝗢𝗥! Vyplň správně emailovou adresu podle toho, komu má vyplněný formulář dojít.

𝗣𝗢𝗭𝗢𝗥 𝟮! Všechny Tvé odpovědi se ukládají, včetně e-mailu či jména. Jinak to bohužel aplikace google forms neumožňuje. Žádné údaje zde uvedené nebudou zneužity, respektujeme zásady spojené s ochranou osobních údajů, včetně GDPR.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Zde napiš své jméno nebo přezdívku. *
Já jsem radost, těší mě! Všichni mě mají rádi, se mnou se mají prostě dobře. Občas to vypadá, že o jiné emoce ani nestojí. Někdy dokonce zahání ty méně příjemné emoce a rychle se jdou rozptýlit za mnou. Zapomínají, že i ostatní emoce pro ně mají důležitou informaci. A kdy se se mnou setkáváš ty? Zaklikni ty situace, které dobře znáš ze svého života. Můžeš doplnit i nějakou další situaci, kdy míváš radost. *
Captionless Image
Required
A podle čeho mě vlastně poznáš? Vyber projevy Radosti. *
Vzpomínáš, kdy jsme se spolu setkali naposled? Možná jsi zažíval spokojenost, veselost nebo byl nadšený. To vše, ale i mnohé další, to jsem byla já. Zavzpomínej a popiš jednu nedávnou situaci, kdy jsi měl opravdu radost. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy