Přihláška na Workshop Arteterapie 12.12.2019 Téma: Nezbytné doplňky mého života
„Arteterapie nabízí určitý osobní prostor každému, jenž chce sebe a své chování skrze obrazy lépe poznat. Cílem není vytvořit dílo esteticky uspokojivé, ale dílo, které poslouží jako prostředek k sebereflexi – sebevyjádření, sebepoznání… Tvořivý proces je pro tvůrce ventilem, umožňujícím jeho vnitřní očištění, naplnění“…

O Workshopu:

Kamila Číhalová – lektorka expresivní terapie se zaměřením na arteterapii – vás provede intuitivní malbou a ukáže vám, jak navázat dialog se sebou samým. A nejen to, během workshopu se seznámíte s technikou suchého pastelu, která navíc celý proces prožitku umocňuje, a to především díky své schopnosti mísení a roztírání prsty či dlaněmi přímo na papíře.

Setkání 1 Čt 14. 11. od 17.30 – 20.30 h
Téma: Nic mě nebolí, mám plné břicho… jak často zapomínáte sami na sebe? Jak často dáváte přednost práci, rodině, přátelům před svým vlastním „já“ a přímým potřebám?

Setkání 2 Čt 28. 11. od 17.30 – 20.30 h
Téma: Místo, kde je mi dobře a cítím se v bezpečí… vnější svět je to co nás obklopuje, ale jak je to s tím světem uvnitř nás? Ovlivňuje dění kolem nás nebo se nechává ovlivňovat? Jít proti proudu nebo splynout s davem?

Setkání 3 Čt 12. 12. od 17.30 – 20.30 h
Téma: Nezbytné doplňky mého života… mám vše co mě činí šťastným? Co potřebuji, aby mé „já“ bylo uspokojeno? Jde o otázku materiální či prožitkovou? Potřebuji vlastnit nebo naopak prožívat?
Délka jedné lekce: 3 h
Počet účastníků: min. 6, max. 8

Cena jedné lekce: 390 Kč (v ceně všechny potřebné pomůcky)
S sebou malý polštářek a něco k pití

Jednotlivé workshopy na sebe nenavazují. Můžete absolvovat všechny nebo si vybrat téma, které vás zaujalo.

Rezervace a informace o platbě na e-mailu: kam.cihalova@gmail.com nebo
SMS: T 731 473 000

Místo konání:
JURTA je směr Frýdek Lískovec, ul. Lískovecká, ul. Dlouhá u Berlínského dvora rovně směr Lískovec Hájek a po cca 15 m od křižovatky hned za bus zastávkou Nová osada – vpravo zaparkuj buď hned u výrobny, VYHNI SE PARKOVÁNÍ PŘED RODINNÝMI DOMY, TAK AŤ MÍSTNÍ MOHOU ZAPARKOVAT PŘED SVÝMI DOMOVY, nebo přím u Jurty, DĚKUJI. Jurta je od příjezdu z hlavní cesty k poli cca 200 m druhá odbočka doleva (u domu ve tvaru kostky), pak Jurtu uvidíš po své pravici cca po 100 m.

Přihlašuji se na Workshop Arteterapie
Setkání 1 Čt 14. 11. od 17.30 – 20.30 h
Téma: Nic mě nebolí, mám plné břicho… jak často zapomínáte sami na sebe? Jak často dáváte přednost práci, rodině, přátelům před svým vlastním „já“ a přímým potřebám?
Jméno a příjmení: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Telefon: *
Your answer
Adresa:
Město, ulice a č.p.
Your answer
Kde jste se o workshopu dozvěděl(a)?
*
Required
Údaje pro platbu a platební podmínky:
Cena kurzu je 390-Kč.

Pro Vaši rezervaci je důležitá úhrada co nejdříve z důvodu velkého zájmu o tento workshop a omezené kapacity, nejpozději do 2 dnů od zaslání přihlášky do kurzu.

Číslo účtu: 43-2301610207/0100
Variabilní symbol: 12122019
Do zprávy pro příjemce: vaše jméno a příjmení

Storno podmínky:
Potvrzená přihláška na příslušný workshop je oboustranně závazná a její zrušení podléhá obecným pravidlům stornovacích poplatků. Pakliže se workshopu nemůžete zúčastnit, jste povinni se z kurzu písemně odhlásit a uvolnit místo dalším zájemcům. V případě, že se písemně z workshopu neodhlásíte a workshopu se nezúčastníte, budou Vám taktéž účtovány stornovací poplatky. V případě, že nebude uhrazen doplatek ceny workshopu a současně se workshopu nezúčastníte, záloha celá propadá.
Stornovací poplatky:
Storno účasti minimálně 1 týden před termínem konání workshopu – stornopoplatek 50% ceny. Storno účasti méně než 2 dny před termínem konání workshopu – stornopoplatek 100% ceny. Stornopoplatkům se můžete vyhnout v případě, že za sebe najdete náhradníka, který se workshopu zúčastní. Účastník svým podpisem stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými podmínkami účasti na workshopu.
Potvrzení přihlášky
Tímto potvrzuji svou účast na Workshopu Arteterapie 14.11.2019 od 17:30 v Jurtě v Lískovci u Frýdku (připsáním úhrady Vám bude rezervováno místo)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy