АНКЕТА оцінювання конкурсу «Бюджету громадських ініціатив м. Вінниці» в 2018 році
1.Чи потрібно, на Вашу думку, продовжувати реалізацію конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці»?
2. В 2018 році мешканці Вінниці мають право проголосувати за проекти в електронному та паперовому варіанті. На Вашу думку, чи потрібно залишити голосування виключно в електронному вигляді в наступному році?
3. В 2018 році один автор може подати на конкурс не більше одного великого та одного малого проекту. Чи потрібно змінювати дану норму в наступному році?
4. Проект у 2018 році має право подати громадянин України віком від 16 років. Чи є необхідність надати можливість особам від 14-ти річного подавати проекти на конкурс?
5. За проект у 2018 році має право проголосувати мешканець Вінниці віком від 16 років. Чи потрібно змінити норму і надати право проголосувати мешканцям від 14 років?
6. У 2018 році голосування за проекти здійснюється в 4-х «Прозорих офісах» та 14 бібліотеках. Чи достатня кількість пунктів для голосування за проекти у м. Вінниця?
6.1. Якщо кількість не достатня, зазначте місце, де не вистачає пункту для голосування та можливе його розташування.
Your answer
7. Як Ви вважаєте, чи існує потреба в удосконаленні процесу проведення конкурсу «Бюджет громадських ініціатив м. Вінниці»?
7.1. Якщо Ви вважаєте, що така потреба існує, то якими мають бути ці зміни? (зазначити)
Your answer
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕСПОНДЕНТА
Стать
Маю вік
Рід занять
Щиро дякуємо за допомогу! Анкетування проводиться в рамках конкурсу «Бюджету громадських ініціатив м. Вінниці» Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради. Конт. тел. 59-51-59, 59-51-36, 59-51-55, info@vmr.gov.ua
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms