UZŅĒMUMU KOMANDU REĢISTRĀCIJA
Bizfests ir festivāls, kurā uzņēmumi un to darbinieki var:
1)iepazīt viens otru un saliedēties;
2)iedvesmoties lekcijās, prāta spēlēs un meistarklasēs pieaugušajiem un bērniem;
3)sacensties par sportiskākā uzņēmuma titulu turnīros un jautros sporta veidos ar 50 citu uzņēmumu komandām;
4)izveidot jaunus biznesa kontaktus, satiekot citus uzņēmumu pārstāvjus un piedaloties bosu meet-up pasākumā;
5)atpūsties un izklaidēties divu vakaru ballītēs ar populāriem mūziķiem.

Bizfests norisināsies 28/29.augustā, Usmas ezera atpūtas kompleksā “Lejastiezumi”

Jautājumiem: info@bizfests.lv | +371 29914668 | +371 26432102
Organizē: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas darba devēju konfederācija
Uzņēmuma nosaukums *
Uzņēmuma komandas nosaukums
Lūdzu norādīt tikai tādā gadījumā, ja komandas nosaukums atsķiras no uzņēmuma nosaukuma. Pēc reģistrācijas komandas nosaukumu būs iespējams mainīt, rakstot uz info@bizfests.lv
Komandas kapteinis: vārds, uzvārds *
Komandas kapteinis ir kontaktpersona saziņai ar organizatoriem pirms pasākuma un pasākuma laikā. Komandas kapteinim ir pienākums apmeklēt sapulci, kas norisināsies 4.jūnijā no plkst.15.00 - 17.00 (Rīgā), un informēt uzņēmuma komandu par jautājumiem, kas saistīti ar dalību festivālā. Ja vēlaties, varat norādīt arī vairākas kontaktpersonas.
Komandas kapteiņa e-pasta adrese *
Ja vēlaties, norādiet vairākas e-pasta adreses.
Komandas kapteiņa tālruņa numurs *
Ja vēlaties, norādiet vairākus telefona numurus.
Lūdzu norādiet dalībnieku skaitu uzņēmuma komandā! *
Agrās dalības maksas ir spēkā, piesakoties un apmaksājot līdz 15.maijam. Dalībnieku skaitā ir jārēķina visi dalībnieki un līdzjutēji uzņēmuma (arī bērni no 5 gadu vecuma).
Captionless Image
Mūsu uzņēmums ir LTRK vai LDDK biedrs *
Required
Nakšņošanas iespējas *
Ēdināšana *
Vēlamies iegādāties vienotas formas uzņēmuma komandai *
Jautājumi, komentāri, ieteikumi
PRIVĀTUMA POLITIKA
Reģistrējoties dalībai pasākumā (turpmāk – Pasākums), Uzņēmums piekrīt, ka Pasākuma norises laikā Uzņēmuma pārstāvis (turpmāk – Dalībnieks) var tikt fotografēts un filmēts. Organizators ir tiesīgs video un fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu kopumā vai pa daļām izmantot jebkāda veida informēšanai par Pasākuma norisi. Dalībnieks ir informēts, ka Organizators izmantos šīs tiesības brīvi pēc saviem ieskatiem, tajā skaitā ir arī tiesīgs nodot tās tālāk trešajām personām. Dalībniekam ir tiesības pieprasīt no Organizatora informāciju par trešajām personām, kurām nodotas tiesības izmantot video un/vai fotofiksācijas rezultātā radīto materiālu. Dalībnieks var iebilst pret šajā sadaļā noteiktajām darbībām un pieprasīt pārtraukt materiālu publicēšanu tikai gadījumā, ja konkrētajā fotogrāfijā Dalībnieks ir tieši identificējams, un Organizatoram ir tehniski iespējams dzēst konkrēto Dalībnieku un/vai neizmantot konkrēto fotogrāfiju. Reģistrējoties Pasākumam, Dalībnieks nodod Organizatoram šādus savus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, telefona numurs. Dalībnieks, reģistrējoties Pasākumam, apliecina savu brīvu gribu dalībai pasākumā, kā arī izsaka piekrišanu Dalībnieka datu apstrādei ievērojot Pasākuma norisei nepieciešamo apjomu, mērķi un termiņu. Organizators apliecina, ka Dalībnieka iesniegtie dati tiks glabāti, apstrādāti tikai tādā apjomā un termiņā, kādā tas nepieciešams Pasākuma norisei un Dalībnieku uzskaites kontrolei, bet ne ilgāk kā 1 gadu pēc Pasākuma norises.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy