Z1322 Akademia Salsy 1-2.07

TERMIN: 1-2 lipca 11:00-14:15
INSTRUKTORZY: Izabela Torres i Fernando Torres
POZIOM: min. 4 miesiące tańczenia salsy
RODZAJ: taniec w parach
LOKALIZACJA: Szkoła Tańca No Limits, ul. Kazimierza Wielkiego 27, 2 piętro


CENA: 90 zł (najniższa cena do: 7 czerwca )

Akademia Salsy - Program
SOBOTA 1.07

11.00-11.45 Rytmika salsy - wykład i rozmowa czyli wszystko o co chcielibyście spytać i zazwyczaj podczas zajęć nie ma na to czasu J Wyjaśnienie ważnych punktów rytmiki salsy i określeń np. Co to jest clave - dlaczego jest tak ważne ? Nauka kroku wraz z wystukiwaniem clave, co to jest Timba, tumbao, bomba, montuno – i jaka jest różnica pomiędzy salsą i timbą
11.45- 12.45 Zajęcia stylingowe dla pań i panów – poznanie innych rytmów obecnych w kubańskiej salsie ( czyt Timbie) ich stylistyka i łączenie
12.45 – 13.00 przerwa
13.00 - 14.15 Praca w parach – poznanie figur i sekwencji na bazie poznanych rytmów

NIEDZIELA 2.07

11.00-11.45 Style Salsy – wykład i ćwiczenia taneczne w usadowieniu kroku salsy w różnych stylach salsy, niezwykle przydatna wiedza dla panów i konieczna dla pań na wypadek tańczenia z partnerami innego stylu czyli jak wykorzystać swoje umiejętności i zatańczyć w każdym stylu
11.45- 12.45 Zajęcia stylingowe dla pań i panów – poznanie innych rytmów obecnych w kubańskiej salsie ( czyt. Timbie) ich stylistyka i łączenie c.d. II cz
12.45- 13.00 przerwa
13.00- 14.15 Praca w parach – poznanie figur i sekwencji na bazie poznanych rytmów c.d. II cz

Nasi instruktorzy: IZABELA TORRES + FERNANDO TORRES
IZABELA TORRES
Jedna z pierwszych w Polsce instruktorów i promotorów kubańskiego stylu salsy. Jako nauczyciel salsy rozpoczęła swoją działalność w 2001 prowadząc regularne kursy i grupy najpierw w Katowicach ( 2001-2004), następnie we Wrocławiu (od 2004r) oraz warsztaty weekendowe i szkolenia w wielu miastach Polski .
Wprowadziła w świat kubańskiej muzyki i tańca wielu tancerzy , niektórzy z nich założyli swoje szkoły lub prowadzą regularne kursy kontynuując dzieło promocji kubańskiego tańca.
Pomysłodawca i twórca programu Cuban Salsa Fitt łączącego styl kubańskiej salsy z fitnessem, wyszkoliła w tym programie dziesiątki Instruktorów prowadzących kursy w wielu miastach Polskich. Z zawodu Artysta Muzyk doskonale rozumiejąca zagadnienia teorii muzyki, frazy prowadzi również szkolenia z historii muzyki kubańskiej. Na co dzień żona wybitnego i popularnego w Polsce kubańskiego wirtuoza instrumentów perkusyjnych JOSE TORRESa z którym organizowali pierwsze w Polsce festiwale salsy ( Carnaval de Salsa od 2002r, Primavera Salsa Open od 2006r, Carnaval Cubano 2016 oraz dziesiątki koncertów założonej przez nich , pierwszej w Polsce orkiestry salsy.
Od wielu lat regularnie jeździe na Kubę i szkoli się u specjalistów kubańskich rozszerzając ciągle swoją wiedzę i umiejętności o nowe formy jak son, rumba, afro yoruba które stają się nieodłączną częścią kubańskie salsy.
FERNANDO TORRES
Urodzony w Hawanie -stolicy salsy- jak wiele mu podobnych kubańskich dzieci chłonął muzykę i taniec od najmłodszych lat. Ukończył Academia de Danza Narciso Medina gdzie studiował wiele form tanecznych balet, taniec współczesny, folklor - gatunki afrokubańskie , aktorstwo i improwizacje.
Po ukończeniu szkoły bardzo szybko rozpoczął pracę w kilku grupach tanecznych prezentujących swoje show w wielu prestiżowych miejscach Hawany, poza stolicą w prowincjach Kuby, jak również poza wyspą np. 3 miesięczne tournée w Argentynie .
W 2013 przylatuje do Polski na zaproszenie Torres Art. Studio gdzie pracuje jako tancerz solista, choreograf, animator w zespole
Jose Torres y Havana Dreams oraz jako Instruktor w Studio Tańców kubańskich prowadzonym przez Izabelę Torres.
Niezwykle precyzyjny, przywiązujący dużą wagę do techniki nauczyciel , energetyczny animator z ogromną miłością i pasją do nauczania i dzielenia się kulturą swojego ukochanego kraju -Kuby.
CENNIK
Płatność można dokonać na 2 sposoby:
a) gotówką/kartą na recepcji
b) przelewem na konto [UWAGA: ZMIANA NUMERU KONTA] :

80 1140 2004 0000 3402 7687 0289

NO LIMITS SYNERGIA DAWID SIKORA

(z dopiskiem "Akademia Salsy 1-2.07, nazwiska uczestników")

Wyślemy Ci SMS przypominający, a 4 dni przed startem zadzwonimy do Ciebie :)

Dane otrzymasz również w mailu potwierdzającym, który przyjdzie max. 24h po zapisie ;)

Po wykonaniu przelewu, wyślij potwierdzenie przelewu na maila info@nolimits.art.pl -> wtedy na pewno uwzględnimy Twoją wpłatę z dobrą datą

Jeśli Twój zapis trafił na listę rezerwową (z powodu zbyt dużej ilości chętnych), w przeciągu 24h otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem tej informacji (z wyłączeniem weekendów, świąt i dni wolnych od pracy).

Zapisz się
Imię
Your answer
Nazwisko
Your answer
Numer telefonu
Bez spacji lub myślników. Nie zapomnij dodać +48 na początku numeru.
Your answer
E-mail
Your answer
Płeć
Czy wybierasz się na zajęcia z partnerem?
(Jeśli tak: wpisz jego/jej nazwisko. Partner niezależnie od tego musi wypełnić cały formularz)
Your answer
Na które bloki się wybierasz?
(Jeśli tak: wpisz jego/jej nazwisko. Partner niezależnie od tego musi wypełnić cały formularz)
Jak długo tańczysz salsę cubanę?
Your answer
Czy posiadasz kod promocyjny?
Jeśli tak, wpisz go poniżej. Kod promocyjny obowiązuje przy zakupie karnetu. Przed pierwszymi zajęciami, okaż go recepcji.
Your answer
Czy byłeś kiedyś na zajęciach w No Limits?
Co Cię zmotywowało, aby zapisać się na te zajęcia?
Your answer
Gdzie dowiedziałeś się o kursie?
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms