Rejestracja na szkolenie: Budowanie i motywacja zespołu
W trakcie szkoleń, w sposób praktyczny dowiemy się jak angażować ludzi do współpracy, jak utrzymywać relacje, jak wspierać zespół od początku do ostatniej prostej.

Kiedy: 8 grudnia 2018
Adres: ul. Tomaszowska 26A 96-200 Rawa Mazowiecka
Kontakt: Sylwia Skóra 732-988-462; sylwia.skora@3plus.

LINK do agendy szkolenia:
https://docs.google.com/document/d/1-7uR3RvXhXgMIriboD9OGfBwvx8k9hoheKnJ4VASsz4/edit?usp=sharing

Prośba od trenera:
Na początku szkolenia chcę zaprosić Was do dobrego wzajemnego poznania się. W tym celu zaproponuję kilka ćwiczeń, a w przeprowadzeniu jednego z nich niezbędna jest Twoja pomoc: przynieś ze sobą na szkolenie 5 przedmiotów, które Cię opisują, są ważne dla Ciebie, jakoś o Tobie świadczą.

Trener: Michał Senk - dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II. Z ramienia warszawskiego ratusza przewodniczył grupie roboczej ds. organizacji Światowych Dni Młodzieży w Warszawie, które odbywały się w lipcu 2016. Od września 2017 jest członkiem Zespołu zadaniowego odpowiedzialnego za organizację w Warszawie obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Z wykształcenia politolog, uczestnik podyplomowych studiów menedżerskich z zarządzania zasobami ludzkimi. Jest także trenerem umiejętności liderskich w ramach projektu Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Od 1998 instruktor harcerski, był także Instruktorem Wydziału Zagranicznego Głównej Kwatery ZHP. Mąż Agnieszki, mają czwórkę dzieci.

Imię i nazwisko *
Your answer
Adres e-mail *
Your answer
Organizacja *
Your answer
Zapoznałem się z RODO *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service