Skautský tábor 1. zboru (2018)
Milí rodičia,

tešíme sa, že aj toto leto Vašim deťom môžeme opäť pripraviť nezabudnuteľné chvíle v krásnej prírode. Prvým krokom k prihláseniu je vyplnenie tohoto online formulára. Hneď po vyplnení sa na Vami uvedenú e-mailovú adresu automaticky odošle vyplnená táborová prihláška, tlačivá pre zdravotnú dokumentáciu a informácie o ďalšom postupe v prihlasovaní.

Na našej webovej stránke v sekcii tábor (http://prvyzbor.sk/tabor/) nájdete kompletné, aktuálne informácie o tábore, napríklad
- Poplatok za tábor (aj s vysvetlením uplatniteľných zliav - cestovná, súrodenecká)
- Termín a lokalitu tábora
- Kontakty na vedúcich
- Aké tlačivá musí účastník priniesť v deň odchodu, aby sme ho mohli zobrať na tábor

Prihlásenie na tábor je kompletné až po vyplnení prihlášky a zaplatení táborového poplatku na zborový účet. Prosíme Vás, aby ste tak urobili najneskôr do dňa 9. 7. (vrátane), potom sa prihlasovanie ukončuje. Včasným prihlásením nám pomôžete k tomu, aby v posledné dni pred táborom prebiehali prípravy pokojne, bez časových stresov.

Podpísanú prihlášku nezabudnite odovzdať, najneskôr pri odchode na tábor.

Pozor, v e-maile, ktorý Vám príde je nesprávna informácia!
V automatickom e-maile, ktorý sa odošle po vyplnení elektronickej prihlášky je uvedené, že poplatok za tábor sa navyšuje po 1.7. a že prihlasovanie končí 16.7.. Tieto informácie sú neaktuálne a aplikácia, ktorá e-mail odosiela, momentálne nedovolí ich zmenu. Platí teda informácia na stránke http://prvyzbor.sk/tabor/ - prihlasovanie končí 9.7. a poplatok sa nenavyšuje. Za komplikácie sa ospravedlňujeme.
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms