2018-11-25 (reitinginis) Grigiškių STK tarptautinis gimtadienio turnyras
Registracija galioja iki 2018-11-24 d. 19 val. El.p. gausite pranešimą ar viskas gerai su registracija, o telefoną nurodykite, kad galėtume operatyviau su Jumis susisiekti. Gimimo datos formatas: MMMM-mm-dd. Daugiau informacijos apie turnyrą bei savo LSTA reitingą surasite šio turnyro puslapio apačioje: https://tabletennis.lt/event/2018-11-25-reitinginis-grigiskiu-stk-tarptautinis-gimtadienio-turnyras/
Labai prašau pranešti jei nedalyvausite arba jei pateiktoje informacijoje yra klaida praneškite varžybų puslapio apačioje prie žemėlapio nurodytais kontaktais. Po registracijos atsinaujina lentelė kas 15min. Todėl antrą kartą neskubėkite registruotis :)
Užsiregistruodami (užpildę registracijos formą) į varžybas viešai bus rodoma Jūsų informacija, o kontaktai prieinami varžybų organizatoriams bei tabletennis.lt projekto valdytojams. Tretiems asmenims privati informacija nebus atskleidžiama ar kitaip viešinama. Taip pat užsiregistruodami sutinkate, kad renginio metu užfiksuoti vaizdiniai kadrai, kuriuose galite pakliūti, foto bei video formatu, gali būti viešinami. Kitu atveju prašome nesiregistruoti ir nedalyvuti varžybose.
Vardas *
Your answer
Pavardė *
Your answer
Jūsų lytis *
Visose amžiaus grupėse vyrai(berniukai) ir moterys(mergaitės) žaidžia atskirai.
Amžiaus grupė *
Dalyviai žaidžia amžiaus grupėse. Savo amžiaus grupėje žaisti nebūtina. Vyrai ir moterys žaidžia atskirai. Reitingai neribojami.
Required
Iš kur? *
Your answer
Gimimo data *
MMMM-mm-dd
Your answer
LSTA Reitingas *
Your answer
Telefonas *
Your answer
El. p. adresas
Pranešime patvirtinimą apie sėkmingą registraciją
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service