Formularz zgłoszeniowy na Kurs Mindfulness we Wrocławiu, certyfikowany przez Mindfulness Association
W dniach 30 listopada - 1 grudnia 2019r., rozpocznie się we Wrocławiu kurs Mindfulness, certyfikowany przez Mindfulness Association (UK). Kurs odpowiedni jest dla wszystkich zainteresowanych praktyką uważności, nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie. Certyfikowany Kurs Mindfulness dla zainteresowanych jest również pierwszym etapem ścieżki szkolenia nauczycieli mindfulness (uważności) w metodzie MBLC (Mindfulness Based Living Course).
Zapraszamy do rejestracji i udziału.

Certyfikowany Kurs Mindfulness (Uważności) to 4 moduły szkoleniowe. Główny nacisk kładziony jest na praktyczny wymiar nabywania umiejętności, dlatego pomiędzy weekendowymi sesjami zadawane są zadania domowe, które obejmują regularne praktyki uważności, ćwiczenia codziennej uważności oraz prowadzenie dziennika. Kurs to 4 moduły szkoleniowe, które odbywają się średnio co dwa - trzy miesiące. Trwają pełen weekend (sobota – niedziela). Część zajęć odbywa się w grupie wszystkich uczestników, niektóre z nich są realizowane w małych, około 10-15 osobowych grupach.

Dla zainteresowanych kontynuacją szkolenia nauczycielskiego - bez zrealizowania tego kursu nie można podjąć nauki w kolejnych częściach ścieżki.
Pełna ścieżka szkolenia nauczycieli MBLC składa się z trzech etapów:
- Certyfikowanego Kursu Midnfulness
- Kursu Wprowadzającego do Umiejętności Nauczania
- Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli MBLC

Kolejny moduł szkolenia nauczycielskiego MBLC: Kurs Wprowadzający do Umiejętności Nauczania i Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli Mindfulness (MBLC), odbędą się w 2022 r. Pomyślne ukończenie wyżej wymienionych etapów ścieżki upoważnia do prowadzenia 8-tygodniowych kursów MBLC.

Poszczególne moduły odbędą się:
30.11.-01.12.2019r. – Moduł Pierwszy: Stawanie się obecnym
7-8.03.2020r.. – Moduł Drugi: Praca nad rozkojarzeniem
9-10.05.2020r. – Moduł Trzeci: Samoakceptacja
4-5.07.2020r. – Moduł Czwarty: Podłoże odczuć i obserwator

Więcej o kursie pod linkiem: http://mindfulnessassociation.org.pl/certyfikowany-kurs-mindfulness/

PROWADZĄCY:
Krystyna Boroń-Krupińska – Certyfikowany nauczyciel MBLC i CBLC. Współprowadzi kursy w obrębie proponowanych ścieżek szkoleń w MA. Superwizor Mindfulness Association Polska (certyfikacja Bangor University, UK). Adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych i Promocji Zdrowia Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Zainteresowana zagadnieniami dotyczącymi świadomości ciała, holistycznego podejścia do zdrowia, uczestniczka kursów doskonalących z zakresu pracy z ciałem i rozwoju osobistego (m.in. Technika Alexandra, Metoda Feldenkraisa, Body Mind Centering, Mindfulness Based Stress Reduction -MBSR).

Monika Kużelewska Turczynowicz - Certyfikowany nauczyciel MBLC. Współprowadzi kursy w obrębie proponowanych ścieżek szkoleń w Mindfulness Association Polska. W 2017 r. rozpoczęła szkolenie terapeuty MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) certyfikowane przez Oxford Midfulness Centre przy Wydziale Psychatrii Uniwersytetu w Oksfordzie, dedykowane zapobieganiu stanów depresyjnych. Własną praktykę rozpoczęła 8 lat temu, od 2 lat prowadzi kursy i szkolenia. Od 2017 roku jest Prezesem Fundacji „Lepiej Żyć Lepiej”, której celem jest rozwój i szerzenie wiedzy o mindfulness. W 2017 roku założyła organizację mindfulness-warszawa.pl, aby móc skutecznie wspierać innych w podnoszeniu jakości i komfortu życia. Z wykształcenia jest pianistką, studia ukończyła na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, filia w Białymstoku. Jest również absolwentką psychologii klinicznej oraz studiów podyplomowych „Uważność i Współczucie. Badania i psychoterapia” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W styczniu 2019 ruszył jej roczny projekt na portalu Facebook – „Niepoważni uWażni”, którego celem jest zainteresowanie nieformalną praktyką uważności jak największej liczby osób. W tej chwili jest ich w jej grupie ponad pół tysiąca.

MIEJSCE:
Poruszenie Joga
ul. Norwida 22/4
Wrocław

CENA:
Kwota należności za pierwszy moduł uzależniona jest od terminu wpłaty :
oferta promocyjna - wpłata do dnia 30.09.2019r. - 850zł
wpłata do dnia 30.10.2019r. - 900zł
wpłata po 30.10.2019r. - 950zł
Przy rezygnacji z udziału w pierwszym module kursu do dnia 30.10.2019r. opłata jest w pełni zwrotna, po tej dacie opłata nie podlega zwrotowi.
Płatności za kolejne moduły Certyfikowanego Kursu Mindfulness (na które nie można się zapisać, nie uczestnicząc w pierwszym module), to wysokość 900 zł. Płatność za każdy moduł na miesiąc przed jego rozpoczęciem.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/539575853450107/

Strona webowa Mindfulness Association Polska: www.mindfulnessassociation.org.pl

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

Wypełnienie formularza nie gwarantuje miejsca na Certyfikowanym Kursie Mindfulness.
Dopiero wpłata pełnej kwoty za pierwszy moduł kursu daje taką pewność.
Liczba miejsc jest ograniczona. Istnieje możliwość wpłaty w ratach - w tej sprawie prosimy o kontakt mailowy.
Dane do płatności otrzymasz od nas wraz z potwierdzeniem zapisu na kurs po wypełnieniu formularza.

Podmiotem odpowiedzialnym organizowanego kursu jest :
Fundacja Voices
ul.Wilhelma Roentgena 10/14
50-362 Wrocław
NIP: 898-22-10-788
Numer KRS: 0000528085
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Email *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Dane do FAKTURY VAT
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej wpisują swoje imię i nazwisko.
Your answer
Adres do FAKTURY VAT
Ulica, numer bramy / mieszkania lub numer domu lub lokalu
Your answer
Miejscowość
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
NIP
Bez myślników; dotyczy wyłącznie sytuacji sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej pozostawiają to pole puste.
Your answer
Dane do zapisu na Certyfikowany Kurs Mindfulness *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service