Petice proti kvótám na potraviny
„My, níže podepsaní občané České republiky, protestujeme proti schválení kvót na povinný podíl českých potravin v obchodech nad 400 metrů čtverečních plochy. Přejeme si, aby byly na našem trhu kvalitní a cenově dostupné tuzemské potraviny, ale jsme přesvědčeni, že zákon, který ve středu 20. ledna 2021 schválila Poslanecká sněmovna, k tomuto cíli nevede. Vyzýváme zákonodárce, kteří budou o tomto zákonu v budoucnu hlasovat, aby jej nepodpořili.“

1. Vyplněním osobních údajů souhlasíte se zařazením do seznamu signatářů Petice proti kvótám na potraviny, kterou organizuje spolek Za českou krajinu z.s.

2. Seznam signatářů ve formátu jméno a příjmení, město a rok narození předají zástupci spolku senátorům před hlasováním o schválení zákona na zavedení kvót na potraviny v horní komoře Parlamentu. Aktualizovaný seznam také předají zástupcům poslanců před případném opětovném hlasování v Poslanecké sněmovně a zástupci kanceláře prezidenta před podpisem v případě, že by zákon úspěšně prošel schválením v obou komorách Parlamentu.

3. E-mail slouží k potvrzení totožnosti, nebude předám žádné třetí straně a může být využit pouze k informování o aktivitách spolku Za českou krajinu z. s.
Jméno *
Příjmení *
Město *
Rok narození *
E-mail *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy