Daiktų pakartotinis naudojimas ir verslo organizacijos
UAB Alytaus regiono atliekų tvarkymo centras (ARATC) vykdo naudotų daiktų pakartotinio naudojimo (naudotų daiktų mainai, parama jais, daiktų taisymas, atnaujinimas, valymas, naujų kūrimas) galimybių tyrimą.

Šiuo metu Alytaus regione (Alytaus m., Alytaus r., Birštono, Druskininkų, Lazdijų r., Prienų r. ir Varėnos r.) rūšiavimo centruose veikia 19 daiktų mainų punktų „Mainukas“ ir daiktų taisymo, atnaujinimo centras ir aplinkosauginio ugdymo centras „TikoTiks“.

Daiktai apima naudotus tekstilės gaminius ir avalynę, naudotus baldus, namų apyvokos reikmenis, vaikų žaislus ir reikmenis, elektros ir elektronikos įrangą, dviračius, statybines ir remonto medžiagas ir kitus galimus pakartotinai naudoti buityje naudojamus gaminius ar medžiagas.

Mums labai svarbu išsiaiškinti koks šia veikla užsiimančių ar norinčių užsiimti verslų požiūris į tokią atliekų tvarkymo veiklą, kuo mes jiems galime būti naudingi, kokios bendradarbiavimo galimybės ir formos, pastabos ir pasiūlymai. Taip pat svarbu išsiaiškinti kuo šia veikla galime būti naudingi gyventojams ir ne pelno siekiančioms organizacijoms.

Jei klausimyno neužtenka ir turite daugiau pastabų, pasiūlymų, kreipkitės el. paštu agne.juciene@alytausratc.lt arba telefonu +370 659 81933.

Klausimynas yra anoniminis, rezultatai bus apibendrinami ir naudojami tik veiklos planavimui bei tinkamų veiklos modelių parinkimui, kurie prisidėtų prie daiktų pakartotinio naudojimo.

Su tyrimo rezultatais supažindinsime ARATC tinklapyje www.aratc.lt, TikoTiks Facebook paskyroje @TikoTiks ir vietinėje žiniasklaidoje.

Klausimyno pildymas užtruks ne ilgiau nei penkias minutes. Pradėkime!!!
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy