WSTĘPNA REZERWACJA MIEJSCA: Kudowa Zdrój 8-dni 16-23.07.2022'
Wypełnienie poniższej rezerwacji NIE JEST równoznaczne z zawarciem umowy. Po wypełnieniu rezerwacji wstępnej, prześlemy Ci informacje szczegółowe wyjazdu oraz formularz UMOWY-ZGŁOSZENIA. Jeśli chcesz uzyskać bezpośrednie informacje na temat wyjazdu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo:
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Biuro podróży Wesley Częstochowa
www.wycieczkiautokarem.pl
e-mail: biuro@bpwesley.pl
tel. +48 602-385-423
tel. +48 502-491-545
tel. 34 365 63 77
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w podanym przeze mnie zakresie przez P.P. Wesley S.C. (z siedzibą w Częstochowie przy ul. Przemysłowej 14/16 lok. 38, nr NIP 949-204-93-23) w celu: a) w celu umożliwienia podjęcia działań przed zawarciem Umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą, lub realizacji umowy, a także w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych w celu opieki około obsługowej i kontaktu w sprawach związanych ze złożonym zamówieniem - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (zwane dalej jako: „RODO”); b) w celu promocji oferowanych przez P.P. Wesley S.C. usług, w ramach prawnie uzasadnionego interesu administratora danych - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia RODO. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy. Dane z formularzy Google są przesyłane na serwery firmy Google. Aby uzyskać więcej informacji na temat zasad ochrony prywatności Google, odwiedź stronę internetową Google Privacy & Terms: https://policies.google.com/privacy?hl=en
Imię i nazwisko *
Adres e-mail *
Rezerwacja dla ilu osób? (dorośli/dzieci) *
Jesteś nowym czy obecnym klientem?
Clear selection
Gdzie jeszcze chciałabyś pojechać z nami w najbliższym czasie?
Twoja odpowiedź jest dla nas cenną wskazówką przy planowaniu kalendarza wycieczek. Staramy się dopasowywać do zapotrzebowania klientów.
Uwaga
Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wycieczki (rozwiązania umowy) w przypadku, gdy całkowita liczba osób zgłoszonych na ten sam termin wycieczki, jest mniejsza niż 35 osób.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy