Formularz zgłoszeniowy dla Kandydatów na franczyzobiorców społecznych
Szanowni Państwo,

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie projektem pt. "Model usługi asystenta osoby niepełnosprawnej i chorującej psychicznie w lokalu gastronomicznym". Cieszymy się, ze chcą Państwo podjąć się wyzwania utworzenia razem z nami innowacji społecznej i stworzenia pierwszej w Polsce franczyzy społecznej, która będzie zatrudniać osoby z niepełnosprawnościami i/lub chorujące psychicznie w franczyzowych Pubach Spółdzielczych.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza i przesłanie go do nas.

Uwaga! Nie ma możliwości zapisania wersji roboczej formularza, dlatego sugerujemy wcześniejsze zapoznanie się ze wzorem formularza dostępnym na stronie www.franczyzaspoleczna.com,

Przesłanie do nas formularza nie oznacza zamknięcia procesu doboru kandydatów na franczyzobiorców społecznych. Jest to jednak pierwszy i jeden z najważniejszych kroków w prowadzonej przez nas rekrutacji.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.franczyzaspoleczna.com, na której będziemy publikować najważniejsze informacje dotyczące rekrutacji.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy także do kontaktu na adres email: kontakt@franczyzaspoleczna.com

Projekt Model usług asystenta osoby niepełnosprawnej i chorującej psychicznie w lokalu gastronomicznym” realizowanego w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki
i edukacji, 2.9 Rozwój ekonomii społecznej, Priorytet inwestycyjny: 9V Wspieranie przedsiębiorczości społecznej i integracji zawodowej w przedsiębiorstwach społecznych oraz ekonomii społecznej i solidarnej w celu ułatwiania dostępu do zatrudnienia, nr wniosku: POWER.02.09.00-00-0055/18)
Email address *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy