Přihláška - příměstský tábor Česká Lípa
Přihláška na příměstský tábor v Wake sport park Česká Lípa se zaměřením na wakeboarding. Pořadatel: Wake klub Česká Lípa z.ú. se sídlem Lukostřelecká 1154/1 Česká Lípa 470 01.

V ceně tábora je:

jízdné na vleku
zapůjčení vybavení
instruktor
teplý oběd
2x denně svačina
celodenní pitný režim
vstupy do bazénu a další poplatky mimoareálových aktivit
ceny v soutěžích


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Termín *
Jméno a příjmení
Bydliště
Datum narození
Zákoný zástupce (rodič)
Doplňte jméno, příjmení, telefon, email
Důležité informace
Zde je prostor pro informace, které považujete za důležité – zvyklosti, problémy, poznámky ke stravě, na co je potřeba dohlédnout.
Dítě
Clear selection
Dítě je
Clear selection
Dítě na wakeboardu
Clear selection
Souhlas *
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů. Souhlasím s tím, aby společnost Wake klub Česká Lípa z.ú. se sídlem Lukostřelecká 1154/1 Česká Lípa 470 01. jako pořadatel zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na příměstský tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci tábora pro prezentaci a propagaci pořadatele. Dále potvrzuji, že jsem seznámen(a) s kvalitou vody vodní plochy koupaliště Dubice - z důvodu zvýšeného počtu sinic může v případě přecitlivělosti dojít k alergické reakci dítěte. Souhlasím, aby se mé dítě zdokonalovalo také na vodních překážkách s ohledem na jeho zkušenosti.    Ochrana osobních údajů dokument zde: https://docs.google.com/document/d/1iqJQkvnw0d-fB7NIBEovZCgGw4uEof1a7fCPviMiSD0/edit?usp=sharing                                                                                                                                                                                                           
Storno podmínky *
V případě zrušení účasti minimálně 14 dní před začátkem tábora - pořadatel vrací 100% dosud uhrazené částky. V případě zrušení účasti méně jak 14 dní před začátkem tábora, nebo v době konání tábora - storno poplatek 100,- Kč za každý den neúčasti na táboře. Max 500,- Kč.(AKTUALITA) V případě vládních nařízení týkajících se tábora, jako je například omezení, či zrušení tábora pořadatel vrací 100% uhrazené částky.
Platební podmínky
Přihlášení dítěte bude akceptováno po zaplacení ceny tábora 3900Kč. Bankovní účet číslo 2266762028/3030. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte celé jméno přihlášeného táborníka. S ohledem na omezenou kapacitu dětí je okamžikem přihlášení datum připsání platby na účet. V případě úhrady na již obsazený termín bude nabídnut jiný termín, nebo platba vrácena. Pro potvrzení příspěvku od zaměstnavatele nás prosím kontaktujte přímo na info@wakesport.cz nebo poté přineste potvrzení na daný turnus.
Datum vyplnění
Poznámky
Vaše případné dotazy. Po odeslání přihlášky vám zašleme potvrzující email s dalšími informacemi. Děkujeme za váš zájem.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy