Průzkum zájmu o domácí kompostéry z dotace - obec Třebusice
Obec Třebusice dlouhodobě usiluje o zavedení kvalitního systému nakládání s komunálním odpadem, který by zaručoval ekonomickou i ekologickou únosnost jeho likvidace. Jelikož biologicky rozložitelný odpad tvoří významné procento (až 60 %) z celkového komunálního odpadu, který stále končí v černých popelnicích, rozhodli jsme se dále podporovat systém DOMÁCÍHO KOMPOSTOVÁNÍ.
Rádi bychom každému zájemci poskytli zcela ZDARMA kvalitní domácí kompostér, který bude zakoupen z finančních prostředků z EU. K tomuto však potřebujeme zjistit Váš zájem o tyto kompostéry.

Kompostér
Ideální pomocník při kompostování. V kompostéru můžete už během jediné sezóny získat kvalitní kompost. Bioodpad v něm nepáchne a kompostér působí esteticky.

Suroviny vhodné do kompostu:
Zbytky rostlin, plevele, květy, bramborové slupky, listí, posekaná tráva, rozdrcené dřevo, piliny, hobliny, kuchyňský odpad (káva, skořápky, slupky, kůstky, zbytky jídel), zemina z květin, trus a podestýlka drobných zvířat (kromě psů a koček), exkrementy hospodářských zvířat (omezené množství), sláma a jiné sklizené zbytky, popel z dřeva, novinový papír, karton, kůra stromů, hadry z přírodních tkanin.

Žádáme o vyplnění ankety nejpozději do 28.2.2018, je to z důvodu splnění termínu, ve kterém musí být podána žádost o dotaci. Pokud bude dostatečný zájem, obec podá žádost o dotaci a v roce 2019 bude kompostéry předávat občanům. Vzorový kompostér si můžete prohlédnout na obecním úřadě.

Máte zájem o bezplatné přidělení kompostéru? *
Vaše jméno a příjmení: *
Your answer
Ulice a číslo popisné: *
Your answer
O jakou velikost kompostéru máte zájem (na každých 100m2 zahrady je třeba cca 100 l) *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms