Lista  poparcia: "Na Rzecz Budowy Trasy Rowerowej SOLINA - ZAKOPANE"
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Podpisz petycję i wesprzyj naszą inicjatywę
     Dziękujemy za zainteresowanie naszą petycją na rzecz budowy Trasy Rowerowej łączącej Zakopane z Soliną. Wypełniając i wysyłając interaktywny formularz, deklarują Państwo swoje poparcie dla inicjatywy na rzecz budowy dwóch tras rowerowych, w obrębie województwa podkarpackiego tj. Velo Karpatia oraz Velo San. Odcinki te, będą wchodzić w skład docelowej trasy, łączącej Solinę z Zakopanem.

     Velo Karpatia obecnie znajdująca się w sferze planowania, ma mieć swój początek na granicy województwa małopolskiego tj. miasto Biecz / gmina Skołyszyn (podkarpacie). Następnie ma przebiegać w kierunku wschodnim, przez Jasło, Krosno, Rymanów w kierunku Sanoka, gdzie ma się kończyć i płynnie łączyć z kolejną, nowo powstającą trasą rowerową - Velo San.

     Velo San będzie trasą przebiegającą doliną Sanu. Swój początek będzie miała w Sanoku, skąd doliną rzeki będzie prowadzić do Zagórza, Leska, a następnie do miejsca docelowego, tj. do Zalewu Solińskiego. W planach jest także, połączenie trasy Velo San ze Wschodnim Szlakiem Rowerowym Green Velo w okolicach Dynowa.
Trasy województwa podkarpackiego w połączeniu z trasami województwa małopolskiego, tj. Velo Beskid oraz Velo Dunajec, będą tworzyć docelową trasę rowerową Solina – Zakopane.

     Przed nami dużo pracy, aby powstała w/w trasa rowerowa. Każdy głos poparcia ma znaczenie i jest na wagę złota. Z Państwa wsparciem osiągniemy cel i w najbliższej przyszłości, wszyscy będziemy mieli możliwość jazdy rowerem w gronie rodziny oraz przyjaciół, bezpiecznymi drogami rowerowymi do tak atrakcyjnych turystycznie miejsc, jak Solina, czy Zakopane.

     W razie pytań, prosimy o kontakt bezpośrednio ze Stowarzyszeniem Aktywny Beskid lub portalem GorliceBike.pl


Imię *
Nazwisko *
Kod pocztowy *
Miejscowość *
E-mail *
Newsletter *
Czy chcesz otrzymywać w przyszłości na podany adres e-mail informacje na temat działań związanych z budową trasy rowerowej SOLINA -ZAKOPANE
Zapoznałem się z klauzulą informacyjną i akceptuję jej treść *
Wpisując się na listę poparcia: Przyjmuję do wiadomości, iż podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla ważności poparcia, a także podane przeze mnie informacje będą przetwarzane zgodnie z informacją zawartą w przedstawionej klauzuli informacyjnej.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy