Zgłoszenie na "Drzwi otwarte" Akademii Umiejętności Matematycznych - aum.edu.pl
Wypełnia wyłącznie RODZIC lub opiekun prawny niepełnoletniego kandydata albo kandydat DOROSŁY.

Po otrzymaniu poniższego zgłoszenia, wyślemy automatycznym e-mail'em potwierdzenie jego otrzymania. Prosimy o sprawdzenie przesłanych danych i ewentualne ich poprawienie.

Niedługo później wyślemy drugą informację, z potwierdzeniem przyjęcia oraz z podaniem dokładnej godziny rozpoczęcia i zakończenia zajęć. Takie informacje wyślemy najpóźniej do wtorku, bezpośrednio poprzedzającego datę zajęć.

Rodzaje zajęć
1. Konkurs Matematyczne Preteksty - spotkania dla uczniów zainteresowanych matematyką. Rozwiązywanie zadań VI edycji konkursu, z roku szkolnego 2018/2019 - www.MatPret.pl.

2. Kurs ósmoklasisty - dla uczniów przyszłych ósmych klas szkół podstawowych. Próbka zajęć dodatkowo przygotowujących do matematycznej części Egzaminu ósmoklasisty.

3. Kurs maturalny podstawowy - dla przyszłorocznych maturzystów. Próbka zajęć dodatkowo przygotowujących do Matury z matematyki na poziomie podstawowym, która odbędzie się w roku 2020.

4. Kurs maturalny rozszerzony - dla przyszłorocznych maturzystów. Próbka zajęć dodatkowo przygotowujących do Matury z matematyki na poziomie rozszerzonym, która odbędzie się w roku 2020.

Wybrany rodzaj zajęć *
Miejscowość i data spotkań *
Prosimy o wybranie miejsca i terminu spotkań, w których chce uczestniczyć zgłaszana osoba.
Imię i nazwisko kandydata *
Your answer
Szkoła kandydata - nazwa *
Prosimy o podanie nazwy szkoły kandydata, w roku szkolnym 2018/2019, albo wpisanie "Edukacja domowa" - jeśli właśnie tak się dzieje.
Your answer
Szkoła kandydata - miejscowość *
Prosimy o podanie miejscowości szkoły kandydata, w roku szkolnym 2018/2019, albo wpisanie "Edukacja domowa" - jeśli właśnie tak się dzieje.
Your answer
Klasa kandydata *
Prosimy o wybranie klasy kandydata, w roku szkolnym 2018/2019.
Uczestnik KMP *
Czy kandydat jest lub był uczestnikiem ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty?
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
Your answer
Adres e-mail osoby zgłaszającej *
Prosimy o bardzo dokładny wpis, ponieważ błąd w adresie uniemożliwi wysłanie potwierdzenia oraz dalszą komunikację.
Your answer
Nr telefonu osoby zgłaszającej *
Prosimy o podanie nr takiego telefonu, na który można wysłać wiadomość SMS, w razie nieprzewidzianej sytuacji.
Your answer
Zgody
Powyższe dane zbierane są i przetwarzane przez firmę MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, wyłącznie w celu rejestracji kandydatów na "Drzwi otwarte" Akademii Umiejętności Matematycznych.
Jeżeli niżej wyrazisz taką wolę - będą również przetwarzane w celu przesyłania newsletterów drogą elektroniczną.
Dane nie będą udostępniane innym podmiotom, z wyjątkiem sytuacji określonych prawem.
Masz prawo do dostępu do treści swoich danych, do ich poprawiania oraz usunięcia.
Podanie danych jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi rejestrację kandydata.
Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności firmy MATEJUK i polityką prywatności Google.
Jeżeli nie zamówisz żadnego z niżej wymienionych newsletterów, to dane zostaną usunięte do 30-09-2019 r.
Jeżeli zamówisz któryś z niżej wymienionych newsletterów, to dane będą przetwarzane do momentu otrzymania Twojej rezygnacji. Wówczas zostaną usunięte.
Zgoda na przetwarzanie i komunikację *
Zgadzam się na przetwarzanie powyższych danych i komunikację związaną z "Drzwiami otwartymi" Akademii Umiejętności Matematycznych.
Required
Newsletter AUM *
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących różnych działań Akademii Umiejętności Matematycznych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, drogą elektroniczną.
Newsletter MatPret *
Proszę o przesyłanie drogą elektroniczną, na wyżej podany adres e-mail, wiadomości dotyczących ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Matematyczne Preteksty, w tym ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty. Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów od firmy MATEJUK Książki i Pomoce Dydaktyczne Marek Matejuk, z siedzibą w Wałbrzychu, przy ulicy Wrocławskiej 45, drogą elektroniczną.
Ważne dla zamawiających newslettery!
Ponieważ newslettery będą dostarczane przez system wysyłek masowych, to Twój serwer pocztowy może tę korespondencję traktować jako spam, choć nie jest ona niechciana. Niestety, nasze newslettery nie będą wówczas do Ciebie docierały.
Jeżeli rzeczywiście chcesz je bez problemów otrzymywać, to proponujemy przejść teraz do systemu obsługi Twojej poczty elektronicznej i 1) zapisać do książki adresowej oraz 2) dodać do listy zaufanych nadawców (white list), adres, z którego możesz otrzymywać nasze newslettery, czyli list@firmamatejuk.com.pl. Następnie wróć tutaj i skończ wysyłanie tego formularza.
Oczywiście możesz zrobić to później, ale wówczas pierwsze nasze newslettery mogą trafić u Ciebie do spamu.
Propozycja dla zainteresowanych firm i instytucji
Projekt Matematyczne Preteksty dotyczy również konkretnych towarów i usług, więc istnieje możliwość wykorzystania go do zwiększenia obrotów firmy i promocji jej marki.
Jeżeli zarządzasz firmą lub pracujesz w dziale sprzedaży, albo w dziale marketingu i chcesz otrzymać od nas informacje na ten temat, to zaznacz poniżej "Matematyczne Preteksty dla firmy" oraz wypełnij kolejne pola.

Akademia Umiejętności Matematycznych ma propozycje dla działów HR i działów socjalnych firm i instytucji.
Jeżeli zarządzasz firmą lub instytucją, albo pracujesz w dziale Human Resources lub w dziale socjalnym i chcesz otrzymać od nas informacje na ten temat, to zaznacz poniżej "AUM dla firmy/instytucji", a następnie wypełnij kolejne pola.

Poproszę o informację na temat
dla mojej firmy/instytucji :
Wpisz nazwę Twojej firmy/instytucji. Bez tego nie będziemy mogli wysłać oczekiwanych informacji.
Your answer
E-mail służbowy
Wpisz Twój e-mail służbowy, na który wyślemy interesujące Cię informacje. Bez tego nie będziemy mogli ich wysłać.
Your answer
Zgoda na przetwarzanie i komunikację
Potwierdź poniższą zgodę. Choć jest ona dobrowolna, to bez niej nie będziemy mogli wysłać oczekiwanych informacji.
Co dalej
Natychmiast po otrzymaniu tego zgłoszenia, wyślemy automatycznym e-mail'em potwierdzenie jego otrzymania. Prosimy o sprawdzenie przesłanych danych i ewentualne ich poprawienie.

Nieco później wyślemy drugą informację, z potwierdzeniem przyjęcia kandydata. Takie informacje wyślemy najpóźniej do wtorku, bezpośrednio poprzedzającego datę zajęć.

Priorytety grup warsztatowych
W ciągu jednej soboty odbywa się tylko kilka spotkań. Jeżeli więc na jeden rodzaj zajęć byłoby mało chętnych, a na inny rodzaj zajęć byłoby dużo więcej chętnych, niż miejsc, to zajęcia z najmniejszą liczbą chętnych zostaną zastąpione innymi.
Można więc zapraszać znajomych do udziału w zajęciach.

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego dnia,

Akademia Umiejętności Matematycznych
aum.edu.pl

Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service