Zgłoszenie na wolontariat
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza wszystkich chętnych, w tym studentów, ze znajomością języka polskiego i ukraińskiego do współpracy w zakresie pomocy uchodźcom z Ukrainy w oparciu o umowę wolontariatu.
Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza kontaktowego.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w celu prowadzenia rekrutacji na wolontariat. *
Required
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych
Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, ul. Kościuszki 30, 40-048 Katowice, wup@wup-katowice.pl
Funkcję Inspektora Ochrony Danych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach pełni p. Justyna Nowak.
Z Inspektorem Ochrony Danych może się Pani/Pan skontaktować poprzez email: iod@wup-katowice.pl lub pisemnie na adres siedziby Urzędu.
Przysługują Pani/Panu: prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo przenoszenia danych.
Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Informujemy, że odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być:
- podmioty przetwarzające dane w imieniu Administratora, uczestniczące w wykonywaniu czynności Administratora - dostawcy systemów informatycznych i usług IT,
- organy uprawnione do otrzymania Pani/Pana danych na podstawie przepisów prawa.
Dane będą przechowywane do momentu wygaśnięcia obowiązku ich przechowywania wynikającego z przepisów prawa.
Pani/Pana dane nie będą  wykorzystywane do automatycznego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do procesu rekrutacji prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.
Pani/ Pana zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Urzędu z adresu, który został wskazany w formularzu rekrutacyjnym.
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Report Abuse