Příměstské tábory na Kaprálově mlýně
Skautské středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn nabízí letní příměstské tábory pro děti od 6-12 let. Kaprálův mlýn leží v Moravském krase v nádherném údolí Říčky, plné skal jeskyní a jedinečné přírody.

INFORMACE K TÁBORŮM

Program
Příměstské tábory jsou vedené zkušenými lektory environmentální výchovy z Kaprálova mlýna. Program bude připraven denně od 8:00 do 16:30 hodin. V programu se střídají hry, tvořivé činnosti a odpočinkové aktivity.

Doprava
Sraz s dětmi bude na zastávce autobusu 201 Ochoz u Brna, rozcestí Říčky v 8 hod. Na místo srazu můžete dítě dovézt nebo nabízíme možnost svozu dětí z Brna. Jeden lektor bude vždy připraven v autobuse 201, který odjíždí v 7:39 z Židenic (směr Jedovnice). Dítě může nastoupit na jakékoliv zastávce autobusu 201. Cesta zpět bude probíhat stejným způsobem. Dítě si můžete vyzvednout 16:30-17:00 na Kaprálově mlýně nebo pojede autobusem v 17:03 společně s lektorem do Brna.

Strava
V ceně tábora je oběd a odpolední svačina. Doporučujeme dětem sbalit svačinku na dopoledne. Láhev na pití s sebou. Pitný režim je zajištěn.

Cena
1750,- zahrnuje 5-denní program, oběd, odpolední svačinu a pitní režim.

* * *

Tábory

Údolí plné záhad (6 - 9 let)
12. - 16.7.2021
Vedoucí tábora: Kateřina Jelínková
Malé údolí Říčky skrývá pár tajemství. Každý den se vypravíme za nějakou záhadou a možná se vrátíme s více otázkami, než z kolika jsme odešli. Nevadí, i to je život. Proto se na něj odpoledne podíváme z hravější stránky. K tomu budeme potřebovat hlavně chuť tvořit a hrát si.

Tajemství klubu Robinsonů (8 - 12 let)
2. - 6.8.2021
Vedoucí tábora: Anna Veselá
V údolí Říčky kdysi prozkoumávala hluboké lesy a temné jeskyně parta, která si nechala říkat Robinsoni. Povídalo se o nich, že ve skalách našli něco tajemného, ale dodnes nikdo nezjistil o co šlo. Na co přišli? Co bylo jejich tajemstvím? Probádejte místa, kde se Robinsoni scházeli a odhalte jejich tajemství, které rozhodně není jen tak ledajaké!

Expedice na Říčce (6 - 9 let)
9. - 13.8.2021
Vedoucí tábora: Tomáš Kozel
Kdo se bojí nesmí do lesa - to je heslo expedice, která tentokrát míří prozkoumat údolí Říčky. Víš co se skrývá v podzemí Moravského krasu? Prolézal jsi někdy jeskyní? Umíš rozdělat oheň?

* * *

STORNO
Storno poplatky jsou stanoveny následovně:
- 30 dnů před začátkem tábora ve výši 30 % ceny
- 14 dnů před začátkem tábora ve výši 50 % ceny

Pokud se bude jednat o zrušení z vyšší moci (vládní nařízení atd.) vrátíme vám celou částku. V případě toho, že za sebe najdete náhradníka, vám také vrátíme celou částku.


Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. 544 212 993 nebo info@kapraluvmlyn.cz.
Email address *
Na který tábor se přihlašujete? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Junák - český skaut. Report Abuse