Karavan III: Lõppude õhtu
12.-13. oktoober, 2019
Lisainfo: karavanlarp@gmail.com / FB: Karavan LARP

PC ja A-NPC registreerimine suletud! Võid regada ainult B-NPCks. Selle registreerimise sulgeme siis kui meil on koos piisavalt B-NPCsid.
Nimi *
Palun kirjuta siia oma täisnimi; hüüdnimi lisa soovi korral.
Vanus *
Alla 18-aastasel mängijal peab üritusel osalemiseks olema vanemate kirjalik nõusolek. Alla 14-aastased võivad üritustel osaleda ainult koos täiskasvanud saatjaga. Blanketi saadame vajaduse korral.
E-mail *
Sinu meiliaadressile saadame olulisi teavitusi mängu kohta ning makseinfo ja sinu tegelaskirjelduse. Palun lisa siia meil, mida regulaarselt kasutad.
Telefoninumber *
Kasutame sinu numbrit selleks, et vajaduse korral mängupäeval ühendust võtta.
Piletitüüp *
Hetkel saab valida ainult B-NPC piletit.
Sponsorpileti loos *
Vali kas soovid osaleda loosis, et tulla mängule odavama piletiga (PC 20 €). Osalemiseks on sul vaja registreeruda 31. juuliks.
Toidueelistus *
Pakume sooja õhtusööki ning külma lauana suupisteid ürituse alguses ja selle vältel. Lisaks külmad ja soojad joogid. Oma allergiad kirjelda meile allpool terviseprobleemide all ja teeme oma parima et neid arvesse võtta.
Terviseprobleemid *
Kirjuta siia tervislikest probleemidest, millest mängujuhid peaksid teadma. Näiteks: allergiad (toidu- ja muud allergiad, mida meil tuleb sinu ohutuse nimel arvesse võtta) ning kroonilised haigused, mis võivad mängu käigus meditsiinilist sekkumist nõuda.
Ööbimine *
Vali sobiv variant.
Tulen mängule *
Vali kõige tõenäolisem variant.
Varia
Kas on veel midagi, mida soovid mängujuhtidele öelda?
Olen teadlik, et üritusel osalemiseks tuleb tasuda mängumaks mitte hiljem kui 08.09., ning ma saan tegelasankeedi alles pärast mängumaksu tasumist. *
Info mängumaksu tasumise kohta saadetakse osalejale meili teel pärast registreerumise kinnitamist.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy