Форма повернення квитків
Якщо Ви з якихось причин хочете повернути квитки, придбані ОНЛАЙН на сайті caribbean.com.ua, будь ласка, заповніть дану форму.

Заповнюючи форму повернення квитків на Сайті, Користувач зобов'язаний надати достовірну та повну інформацію про свої прізвище, ім’я та по батькові. Коректно та в повному обсязі заповнити всі необхідні поля відповідної форми, включаючи але не обмежуючись: прізвище, ім’я, електронна адреса, номер телефону. Користувач несе відповідальність за достовірність, актуальність і повноту наданої при заповненні відповідної форми інформації.

Гроші за квитки оплачені карткою — повертаються виключно на картку з якої була здійснена оплата.

Термін повернення коштів може становити МІНІМУМ від одного календарного тижня до одного календарного місяця з моменту заповнення цієї форми. Організатори/Реалізатори не беруть на себе відповідальність за затримку повернення коштів зі сторони вашого банку,а саме Банку-емітенту з картки якого було придбано квитки.

Зверніть увагу! Щоб повернути кошти, будь ласка, заповніть дану форму не пізніше, ніж за 48 годин до події. Якщо форма буде заповнена пізніше ніж за 48 годин до початку події, вона не буде розглянута!

Для повернення квитків, придбаних у КАСІ Організатора/Реалізатора , Вам потрібно звернутися до касира та надати квитки, документ, що посвідчує Вашу особу (паспорт або водійське посвідчення) не пізніше, ніж за 48 годин до початку події.

Зверніть увагу! Ви можете повернути одразу один або декілька квитків.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Прізвище, ім'я вказане під час купівлі квитка *
Телефон, вказаний під час купівлі квитка *
Формат номеру 380670000000
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.