ANKIETA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY KRUPSKI MŁYN DOTYCZĄCA KORZYSTANIA Z PLANOWANEJ AUTOBUSOWEJ LINII PRZYSPIESZONEJ RELACJI: KRUPSKI MŁYN SŁONECZNA – TWORÓG – ŚWINIOWICE – WIELOWIEŚ – PYSKOWICE (BEZ WJAZDU DO MIASTA) – GLIWICE KUJAWSKA (POLITECHNIKA)
W związku z otrzymanym z ZTM w Katowicach projektem linii przyspieszonej relacji:

Krupski Młyn Słoneczna – Tworóg – Świniowice – Wielowieś – Pyskowice (bez wjazdu do miasta) – Gliwice Kujawska (Politechnika),

dedykowanej szczególnie młodzieży szkół średnich i studentom uczęszczającym na zajęcia w Gliwicach zwracamy się do tej właśnie grupy ludzi z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże nam podjąć decyzję w sprawie ewentualnego uruchomienia linii na ww. trasie.

W przypadku większego zainteresowania, projekt zostanie skierowany do dalszej konsultacji przez ZTM.
ZTM w Katowicach przedstawił projekt rozkładu, który zakłada obsługę głównych przystanków w każdej z gmin w dwóch parach kursów, zapewniając w każdy dzień roboczy z nauką szkolną dojazd do Gliwic na godz. 7.30 i późniejszy powrót po godz. 15.30.

Prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Na odpowiedzi czekamy do 20 maja 2020 r.

Dostępna jest również papierowa wersja ankiety, która została wyłożona przed wejściem do Urzędu Gminy w Krupskim Młynie.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Czy jest Pani/Pan mieszkańcem Gminy Krupski Młyn? *
Czy byłaby/byłby Pani/Pan zainteresowany korzystaniem z planowanej linii przyspieszonej relacji: Krupski Młyn Słoneczna – Tworóg – Świniowice – Wielowieś – Pyskowice (bez wjazdu do miasta) – Gliwice Kujawska (Politechnika), w celu dojazdu do szkoły / uczelni / pracy. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy