Přihláška pro dospělé a firmy
Pokud chcete vystavit fakturu na firmu, uvádějte přesnou adresu firmy, včetně IČ.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Jméno *
Přijmení *
Adresa *
telefon *
e-mail *
Firemní adresa včetně IČ
Jazyková úroveň *
Termín výuky *
dopoledne 8-12
odpoledne 12-18
večer 18-20
dle dohody
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
Váš termín:
Typ kurzu *
Cena kurzu (72 vyučovacích hodin - 45 min. hodina) *
Možnosti spátek *
Podmínky výuky:
Výuka probíhá od září do června. Veškeré náhrady zameškaných hodin, pokud vznikl nárok, lze nahradit pouze v tyto měsíce a nelze převést do prázdnin, nebo do dalšího školního roku! Naši studenti mají možnost navštěvovat prázdninové kurzy za zvýhodněné ceny. Ke kurzu si studenti kupují učebnice v tištěné podobě a nedílnou součástí jsou POSLECHY, které jsou ZDARMA a jsou poslány na e-mail.
V případě předčasného ukončení kurzu Vám vrátíme peníze za neodučené hodiny, ale vyhrazujeme si právo od této částky odečíst veškeré poskytnuté slevy a také storno poplatek ve výši 500,- Kč.
Studenti, kteří požádají o možnost měsíční platby (nebo jiné) za kurz, platí rovnoměrné měsíční splátky a uzavírají se školou individuální dohodu o splátkách a výuce, což bude uvedeno na faktuře, kterou student převezme a podepíše. Při ukončení kurzu, které se dává vždy písemně, běží 2-měsíční výpovědní lhůta.
Objednatel se zavazuje, že nebude v průběhu účinnosti této přihlášky a po dobu jednoho roku od ukončení její platnosti bez souhlasu a vědomí jazykové školy nijak spolupracovat s lektorem, který vyučoval daný kurz. Poruší-li Objednatel závazek uvedený v předchozí větě, zavazuje se zaplatit Dodavateli smluvní pokutu ve výši 15 000 Kč a náhradu vzniklé škody, která jeho jednáním vznikne Dodavateli, a to za každé jednotlivé porušení svého závazku. Více informaci je ve školním řádu, kterou se tato škola řídí.
Odesláním přihlášky, souhlasím s podmínkami a školním řádem, který je v plném znění uveden na webových stránkách www.anglictinazlin.cz  - http://www.anglictinazlin.cz/o-skole/skolni-rad-dospeli/ 
Vaše osobní údaje jsou v bezpečí a budou na základě vašeho souhlasu zpracovány  podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.


Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy