OAZA RODZIN III stopnia - Kraków; 16.07-01.08.2019 - LISTA REZERWOWA
Formularz zapisów na rekolekcje Domowego Kościoła, gałęzi rodzinnej Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej.
Email address *
Ważne informacje - przeczytaj, zanim przejdziesz dalej!
Rekolekcje Domowego Kościoła przeznaczone są dla małżeństw sakramentalnych które formują się w Ruchu Światło-Życie.

W formularzu zapisów poprosimy Was o kilka informacji, które pozwolą nam prawidłowo zająć się Waszym zgłoszeniem. Dane te zbierane są i przetwarzane wyłącznie na potrzeby procesu zapisów na rekolekcje DK i wszystkie dane, które są wymagane w tym formularzu, są niezbędne do prawidłowego przeprowadzenia procesu zapisów.
W każdej chwili możesz zrezygnować z wypełniania w/w formularza, a także przysługuje Ci prawo do późniejszej zmiany lub usunięcia tych danych.

Dane wprowadzone w tym formularzu będą do dyspozycji Diecezjalnej Diakoni Oaz Rekolekcyjnych Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Wrocławskiej (dor@wroclaw.oaza.pl). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, zrezygnuj z wypełniania tego formularza.

Oaza Rodzin III stopnia w KRAKOWIE
"Gdyby Pan pozwolił mi jeszcze żyć i działać, jednego bym tylko pragnął, abym mógł skuteczniej i owocniej ukazywać w pośrodku współczesnego świata piękno i wielkość Tajemnicy Kościoła – sakramentu, czyli znaku i narzędzia jedności wszystkich ludzi”.
Ks. F. Blachnicki, Testament

Celem Oazy III stopnia jest odkrycie w pełni Misterium Kościoła - czyli sposobu obecności Boga wśród ludzi. Takie przeżycie tych rekolekcji staje się syntezą, dopełnieniem i ukoronowaniem Oazy I i II stopnia. Wtedy akcent spoczywał na rzeczywistości Słowa i Sakramentu, natomiast na III stopniu na pierwszy plan wysuwa się Wspólnota. Jest to perspektywa drogi do dojrzałości chrześcijańskiej, której wyrazem jest przeżywanie Kościoła we wspólnocie.

W czasie rekolekcji czeka nas przeżycie drogi do tajemnicy Kościoła przez Maryję - „Ecclesia Mater - Mater Ecclesiae” jako jeden ze znaków tej tajemnicy.
Kolejnym będzie znak świątyni - dlatego każdego dnia czeka nas uczestnictwo w pielgrzymce do wybranego kościoła na terenie Krakowa lub poza nim, gdzie celebrować będziemy codzienną Eucharystię. Prosimy aby wziąć pod uwagę ten czekający nas niewątpliwie trud w czasie planowania rekolekcji.
Przeżywać będziemy również tajemnicę Kościoła w spotkaniach z żywym Kościołem naszych czasów - czyli różnymi i różnorodnymi wspólnotami i grupami wyrastającymi z jego apostolskiego i ewangelicznego uniwersalizmu.
Na czas rekolekcji naszym domem będzie Dom Rekolekcyjny OO. Redemptorystów na krakowskim Podgórzu.

Informacje podstawowe
Termin: 16.07-01.08.2019
Moderator: o. Łukasz Samiec OFMConv
Para moderatorska: Alicja i Piotr Kuropkowie
Kontakt:
e-mail - a.p.kuropkowie@gmail.com
tel. 601 740 179

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Ojców Redemptorystów; ul. Zamoyskiego 56, Kraków

Koszt rekolekcji
Osoba dorosła - 1475 zł
Dziecko do 12 roku życia - 750 zł
Dziecko do 3 roku życia - 200 zł

WAŻNE! - TYLKO LISTA REZERWOWA

Rekolekcje Domowego Kościoła są przeznaczone dla rodzin z dziećmi do 12 roku życia. Starszym dzieciom proponowane są odpowiednie rekolekcje dla młodzieży (http://wroclaw.oaza.pl/wydarzenia/tagi/dla-mlodziezy/). Jeżeli jednak jesteście zmuszeni planować wyjazd ze starszymi dziećmi, prosimy o kontakt przed wypełnieniem formularza.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service