Ankieta: audiodeskrypcje i redukowanie barier

Zapraszamy do współpracy i udzielenia odpowiedzi na kilka zagadnień dotyczących udostępniania kultury i sztuki osobom z niepełnosprawnościami.

Dzięki Waszej pomocy uzyskamy informacje potrzebne do ulepszenia naszej działalności, oferty kinowej, jak i mediów udostępniających treści kultury. Wypełniając ankietę, prosimy pamiętać, że nie ma dobrych ani złych odpowiedzi, liczy się Twoja opinia i ocena.

Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wyniki posłużą do lepszego organizowania działań udostępniających kulturę osobom z niepełnosprawnością wzroku.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety!

Fundacja Ari Ari
| ariari.org
| ariari@ariari.org

| dla Box Office Lab Sp. z o.o. w projekcie .„Badanie potencjału audiodeskrypcji jako narzędzia redukcji barier dostępu do kultury filmowej”  

___

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) (dalej „RODO”), informujemy, że ankieta jest w pełni anonimowa, a wszelkie dane pozyskiwane są wyłącznie w celu przeprowadzenia badań i diagnozy społecznej oraz dalszego wykorzystania w celach statystycznych i analitycznych. 

Fundacja Ari Ari przetwarza Państwa dane osobowe chroniąc wszelkie powierzone dane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zasadą najwyższej staranności. Gwarantujemy prywatność i bezpieczeństwo Państwa osobistych informacji.
Polityka prywatności Fundacji Ari Ari: www.donate.ariari.org/polityka-prywatnosci-2/

___
Wysyłając ankietę wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych i udzielonych odpowiedzi oraz zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie,
jak i mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy