NVO gadatirgus
Rudens ražas laikā gribam aplūkot un lepoties ar vietējām organizācijām, kas veido novadu attīstību. Tiem iedzīvotājiem, kas vēl nezina vai neiesaistās organizācijās, tā ir iespēja uzzināt vairāk par nevalstisko sektoru novados, uzzināt, kā iesaistīties ikdienas dzīves veidošanā, kā pilnveidot sevi, satikt domubiedrus.

Tāpēc biedrība "Pierīgas partnerība" aicina Mārupes, Babītes un Olaines novadu nevalstiskās organizācijas prezentēt sevi un dot iespēju iedzīvotājiem ar tām iepazīties pasākumos "NVO gadatirgus", kas notiks Olaines novadā 18. oktobrī 18.00, Babītes novadā 20. oktobrī 18.00 un Mārupes novadā 27. oktobrī 11.00.

Prezentācijas plānotas neformālas. Iespējams dažāds prezentāciju formāts: 1) kāda aktivitāte, kas organizāciju raksturo un kurā var iesaistīties apkārtējie (neliela prasmju meistarklase, spēle u.c.); 2) kāds organizācijas pārstāvis piedalās pasākumā un ar vai bez izdales materiāliem var pastāstīt par organizācijas mērķiem un ikdienas darbību.

Aicinām organizācijas pieteikties, lai tālāk jau varam kopā plānot pasākumu! :)

Sīkāk: brigita.medne@pierigaspartneriba.lv, 28835009.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Organizācijas nosaukums *
E-pasts *
Telefona numurs
Pārstāvētais novads *
Kurā pasākumā vēlaties pārstāvēt savu organizāciju? *
Required
Vai jau tagad zināt, kādi materiāli un atbalsts Jums būs nepieciešams organizācijas prezentēšanai? (to varam izplānot arī vēlāk)
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy