LingvaFest hľadá rečníkov, lektorov a interpretov.
Chcete byť aktívnym účastníkom jazykového festivalu? Alebo poznáte niekoho, kto by bol vhodný kandidát? Tak vyplňte náš formulár tu dole a môžete sa stať súčasťou tejto veľkej „jazykovej oslavy“, akou má náš LingvaFest byť. Pôjde v prvom rade o oslavou jazykov, ukážky rôznych kultúr a s nimi spojených jazykov ale aj rýchlokurzy rôznych (aj exotických) jazykov, prednášky, tipy na učenie, súťaže, tvorivé dielne, kultúrne predstavenia a mnoho iného.
Veríme, že navrhnete zaujímavé prednášky, náučné i zábavné workshopy, kultúrny program alebo možno aj neobvyklé aktivity. Svoje návrhy do programu pošlite vo forme tohto vyplneného formuláru. Prihlášky do programu prijímame do 7. 9. 2018. Radi by sme od vás dostali návrhy na niektorý z týchto štyroch typov programov:
Prednášky – na hocaké témy, týkajúce sa jazykov (motivačné, lingvistické, metodické...), pre rôzne publikum (študenti, učitelia, jazykovedci, samouci, seniori...) – upresniť môžete priamo vo formulári. Dĺžka: max. 45min.
Tvorivé dielne (Workshopy) – niečo praktickejšie pre aktívnych účastníkov. Ako sa učiť, čo sa učiť, možnosť si otestovať nejaké nové metódy, pomôcky, kaligrafia... Veď vy už sami lepšie viete, čo ponúknuť :).
Rýchlokurzy jazykov („Degustačné“ lekcie) – viete jazyk a viete ho aj učiť, alebo by ste ho chceli priblížiť ostatným? Tak prečo to nedokázať aj počas LingvaFestu! Krátke „ochutnávkové“ kurzy rôznych jazykov budú prebiehať paralelne v jazykových učebniach (po 25 osôb). Dĺžka: max. 45min.)
Kultúrne predstavenia – spev, tanec, divadlo, bojové umenia, fotovýstava, či ešte niečo iné? Toto všetko môžete ponúknuť – jazyk a kultúra idú k sebe – preto by sme radi prezentovali aj rôzne krajiny a ich kultúry i v širšom kontexte. Takže hor sa do toho! Kultúre sa u nás na LingvaFeste medze nekladú :). Dĺžka: max. 45min.
Email address *
Vaše meno *
Your answer
Vaše priezvisko *
Your answer
Vaša organizácia/firma (vynechajte, ak sa vás to netýka)
Your answer
Miesto bydliska/sídlo firmy
Your answer
Druh programu
Preferovaný deň vystúpenia
Podrobnosti o prednáške, workshope, jazykovej lekcii alebo kultúrnom vystúpení, ktoré nominujete *
(Nadpis plus 50-100 slov popisujúcich navrhovaný 45 minútový program. Ak sa nominujete na lekciu jazyka, prosím, zadajte tu jazyk, ktorý budete vyučovať a jeho úroveň).
Your answer
Ponúkam do programu (Seba či svojho známeho?) *
Krátke info o prednášajúcom/lektorovi/interpretovi (o vás, ak sa nominujete sami) *
Your answer
Poznámky
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms