Заявка на участь у зустрічі ОТГ у Хмельницькій області
Дата зустрічі: 16-17 серпня 2018 року
Місце проведення: Хмельницький

Зустріч проходить в рамках програми «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного». Програма передбачає зустрічі представників ОТГ у кожній області, взаємні навчальні візити поміж областями проекту, розробку планів змін для своїх громад, а також можливість взяти участь у навчальному візиті до Польщі та у підсумковому форумі програми. Програма реалізується Фондом «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадською організацією «Наше Поділля» (Вінниця) та Товариством Лева (Львів), та фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща а також в рамках Програми Study Tours to Poland, яку реалізує Фонд «Лідери змін» з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.

Ім'я та прізвище: *
Your answer
Адреса: *
Your answer
Контактний телефон (мобільний): *
Your answer
Електронна пошта *
Your answer
Дата народження *
Your answer
ОТГ, яку Ви представляєте: *
У програмі можуть брати участь представники всіх об'єднаних територіальних громад Хмельницької області
Your answer
Назва органу місцевого самоврядування *
Your answer
Ваша посада в ОМС *
Your answer
Досвід роботи *
Будь ласка коротко опишіть досвід Вашої діяльності, реалізовані проекти, ініціативи (чого стосувалися, коли були реалізовані, які результати). Не більше 300 знаків.
Your answer
Назвіть та коротко охарактеризуйте три найбільші виклики для Вашої громади: *
Не більше 500 знаків.
Your answer
Яку зміну Ви хотіли б /плануєте втілити у Вашій громаді найближчим часом? *
Будь-ласка опишіть коротко найбільш важливі з Вашої точки зору зміни або ініціативи, які позитивно вплинуть на якість життя мешканців громади і які можна реалізувати на місцевому рівні, без необхідності прийняття окремого Закону України. Не більше 500 знаків.
Your answer
Досвід участі в інших навчальних програмах, семінарах, тренінгах з тематики децентралізації *
Вкажіть назву програми, тему, організаторів. Не більше 300 знаків.
Your answer
Мотивація до участі у програмі *
Будь-ласка опишіть коротко, чому хотіли б взяти участь у програмі. Які Ваші очікування щодо участі? Не більше 500 знаків.
Your answer
Декларація участі у програмі в повному обсязі *
У випадку прийняття моєї заявки на участь у програмі, я зобов’язуюсь взяти участь у зустрічі в повному обсязі, а саме 16-17 серпня 2018 року.
Згода на обробку персональних даних. *
Клікнувши на кнопку "Надіслати", відповідно до п. 6 ст. 6 та п.1.1. ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» а також Закону Польщі від 29.08.1997 року. про захист персональних даних, (Dz. U. Nr 133 poz. 883; z poz. zm.) надаю згоду та дозвіл ГО "Наше Поділля", ГО "Точка доступу" та Фонду "Освіта для демократії" на обробку, збір, реєстрацію, накопичення, зберігання персональних даних для потреб документації, реалізації та звітності у проекті. Надання згоди на обробку персональних даних є необхідним для того, щоб взяти участь у проекті.
Партнери проекту
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща а також в рамках Програми Study Tours to Poland, яку реалізує Фонд «Лідери змін» з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Edukacja dla Demokracji. Report Abuse - Terms of Service