Paldies par pieteikumu

21 jēgpilna diena līdz Ziemassvētkiem. 1.-22.decembris

Laiks pirms Ziemassvētkiem bieži vien ir nedaudz skumīgs, citiem pat ļoti skumīgs. Tieši tāpēc mēs veidojam ļoti nopietnu, bet reizē vieglu un pozitīvisma piepildītu grupu, lai iedvesmotu un iedvesmotos. Mēs katra esam gājušas cauri tiešām ļoti melniem brīžiem un līdz sirds dziļumiem jūtam un zinām, kā tas ir, kad viss šķiet pelēks vai pat melns. Tomēr to var mainīt! Un vēl labāk ir tas, ka to var mainīt ātri!

Kā tas notiks?

Būs slēgtā FB grupa, kurai varēsi pievienoties pēc apmaksas veikšanas. Katru dienu gan mēs, gan katrs dalībnieks ierakstīs vienā vai vairākos teikumos, kādu jēgu tajā dienā ir saskatījis, sajutis vai atklājis. Šī būs galvenā aktivitāte.

Kad es personīgi šo uzdevumu ar Litas atbalstu pildīju 21 dienu, tas reāli izmainīja manas sajūtas no ļoti skumjām līdz jēgpilnām. Un es esmu gatava to darīt vēlreiz, lai vēl vairāk palīdzētu gan citiem, gan pati sev.

Grupas sākums ir 1.decembris, bet to atvērsim 28.novembrī, lai iepazītos un arī jau veiktu vienu ļoti draudzīgu aktivitāti pirms viss ir sācies.

Kas vēl ir sagaidāms?

Būs papildus aktivitātes ik pēc 4 dienām, ko mēs veiksim paralēli galvenajai aktivitātei. Tās grupā tiks paziņotas pakāpeniski. Visas ar mērķi sajusties daudz labāk un viegli izpildāmas.

Būs 4 virtuālās tikšanās. Grupas sākumā un beigās kopā novadīsim tikšanos Zoom. Pirmās nedēļas beigās būs Iritas tiešraide grupā  - ko nozīmē cilvēka paraksts un kā to pilveidot, un otrās nedēļas beigās būs Litas tiešraide grupā - grupas hipnoze. Visas tikšanās tiks saglabātas grupas ierakstos.

Papildus pārsteigumā

Katru nedēļu divi aktīvākie dalībnieki saņems pārsteiguma bonusus no Iritas un Litas. No Iritas viss saistībā ar rokraksta un paraksta analīzi, savukārt no Litas ļoti vērtīga meistarklase.

Piedalīšanās ir 33 eiro, zemāk ir apmaksas links, pēc nedēļas tas tiks aizsūtīts arī uz e-pastu, kā arī to var atrast https://www.rokraksti.lv/veikals/item/grupu-izaicinajumi/21-jegpilna-diena/ Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds Uzvārds *
E-pasta adrese *
No kurienes uzzināji par šo grupu *
Required
Apmaksu var veikt iepriekš norādītā linkā. Ja to plāno veikt vēlāk, ieraksti aptuveno datumu, kad.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy