Реєстрація на прес-конференцію ініціативної групи "Зберегти Квіти України"
“Квіти України” – модерністська будівля у центрі Києва, що стала предметом протистояння між забудовником і містянами за мовчазного спостереження міської влади Києва.

Новий розпорядник будівлі планує перетворити її на “офісний центр з надбудовою і підземним паркінгом”. Жителі Києва виступають проти знищення цінної забудови у історичному ареалі міста. Незважаючи на те, що громаді вдалось у судовому порядку призупинити демонтажні роботи, ризик знищення будівлі не зменшується.

Ситуація довкола “Квітів” стала лакмусовим папірцем численних системних та законодавчих помилок, що роблять киян безправними у питаннях життя у власному місті.
Чи може стати кейс “Квітів України” основою для подальшої роботи із консолідації зусиль розпорошених ініціативних груп, що ведуть нерівну боротьбу за комфортне для життя місто та до чого тут реформа архітектурного та будівельного законодавства?

Дата: 22 липня 2021 року
Час: 10:00 - 11:30
Місце: Український кризовий медіа-центр,
Український дім Україна, 01001, Київ, вул. Хрещатик, 2
Онлайн-трансляція відбудеться на Facebook-сторінці (https://www.facebook.com/uacrisis.ua/), YouTube-каналі та сайті УКМЦ.(https://www.youtube.com/c/UACrisisMediaCenter/featured)

Контактний e-mail: save.kvity.ukrainy@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ПІБ *
Яке медіа ви представляєте? *
Чи буде з вами фотограф/оператор? *
Ваша пошта *
Ваш номер телефону *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy