"Всеукраїнська школа онлайн: помічник для учителя" — вебінар 23.12 о 17.00
Реєстрація на вебінар для вчителів з використання національної платформи для дистанційного та змішаного навчання, що відбудеться у середу 23 грудня о 17.00.

Під час вебінару учасники дізнаються, як використати платформу "Всеукраїнська школа онлайн" на уроках, а також для організації навчального процесу під час карантинних обмежень.

Вебінар проведуть експерти:

- Вадим Карандій, директор Українського інституту розвитку освіти
- Анна Сидорук, керівник проєкту ВШО, операційний директор ГС “Освіторія”, експерт з освітніх інновацій
- Олександр Папіш, технічний директор ГС “Освіторія“, експерт з онлайн-освіти
- Юрій Гайдученко, сертифікований учитель-експерт Microsoft, учитель-практик, фахівець з технології та методик онлайн-навчання.

Будь-ласка, заповніть форму та отримайте посилання на вебінар. Ми також додатково надішлемо його на вашу електронну адресу, яку ви вкажете при реєстрації.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ім'я *
Прізвище *
Населений пункт *
Який предмет чи предмети ви викладаєте? *
У якому класі чи класах ви викладаєте? *
Відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010р. я даю згоду і дозволяю здійснювати обробку своїх персональних даних (ім'я, прізвище, адреса електронної скриньки тощо), включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення, використання, знищення персональних даних, з метою збору й обробки статистичної інформації та проведення маркетингових досліджень, інформування про заходи та можливості ГС "Освіторія" та ТОВ "Освіторія Хаб". Згоду на обробку персональних даних відповідно до зазначених вище умов я надаю на 5 (п'ять) років. Я підтверджую, що мені відома мета використання моїх персональних даних, та висловлюю свою згоду на використання моїх персональних даних. * *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Новопечерська Школа. Report Abuse