Пропозиції для бюджету Підволочиської ОТГ на 2020 рік
Шановні жителі Підволочиської об’єднаної територіальної громади!
Впливайте на місцеву бюджетну політику - надайте свої пропозиції, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, наші гроші!
Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень селищної ради, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – із вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).
Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до селищної ради для врахування при підготовці проекту бюджету Підволочиської селищної ради на 2020 рік, а також оприлюднені.
Email address *
Прізвище, ім'я, по-батькові *
Your answer
Вік *
Your answer
Адреса проживання *
Your answer
Контактний телефон (за бажанням)
Your answer
Пропозиція до місцевого бюджету (можна декілька) *
Your answer
ДЯКУЄМО ЗА НАДАНУ ПРОПОЗИЦІЮ! ВАША АКТИВНІСТЬ – ЄДИНА ЗАПОРУКА ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА НАЛЕЖНОГО ВИТРАЧАННЯ ВАШИХ ГРОШЕЙ В БЮДЖЕТІ ГРОМАДИ
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service