Запрошуємо на онлайн тренінг : «Основи профілактики професійного вигорання для представників "допомогаючих" професій»
Зверніть увагу, що даний тренінг буде проходити 6 жовтня - 19.00-21.00
Під час тренінгу ви будете працювати з такими питаннями: Що таке професійне вигорання? Професійне і емоційне вигорання (співвідношення понять). Етапи та види вигорання: від депресії до ризику суїциду. «Допомагаючи» професії та їхні ризики. Співвідношення професійного і особистого. Професійний стрес. «Токсичні» люди і відносини. Допомога. Діагностика і самодіагностика. Прийоми самодопомоги. Режим праці і відпочинку. Куріння, алкоголь і інші психоактивні речовини. Коли слід звертатися до фахівця і до якого?
Експертом виступає Андрій Гусєв - провідний тренер наскрізного інтегрованого курсу «Культура добросусідства», практикуючий психолог, медіатор, к.психол.н. Стаж надання психологічної допомоги 20 років.
Для проходження навчання Вам знадобиться компьютер або ноутбук/нетбук, доступ до інтернету, за необхідності навушники і мікрофон.
Реєстрація буде відкрита до 3 жовтня включно, не пізніше 4 жовтня Вам будуть надіслані банківські реквізити для перерахування коштів.
Заповнюючи цю гугл-форму Ви підтверджуюєте свою згоду на обробку своїх персональних даних в ІДЦ "Інтеграція та розвиток", а також погоджуєтеся з умовами надання освітніх послуг, зазначених в рекламному оголошенні та в публічному договорі, розміщенному на сайті http://www.idcir.com.ua/
Просимо звернути увагу на правильність написання Вашої електронної адреси, ПІБ і телефону. У разі правильного написання Вашого е-мейлу програма надішле Вам копію заповненої Вами гугл-форми.
Чекаємо на онлайн-зустріч!
Email address *
1. Ваше ПІБ (повністю) *
2. Хто Ви за фахом або професією? *
3. Ваш населений пункт, область *
4. Ваш мобільний телефон *
5. Яка дата Вам зручніша? *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy