Bracia Adamczykowie ● 48h!
Formularz zgłoszeniowyHarmonogram:
29–30/11/2019

29/11 (piątek)
18:00–20:00 – warsztaty
20:30–01:00 – potańcówka

30/11 (sobota)
11:30–13:30 – warsztaty
13:30–14:30 – przerwa obiadowa
14:30–16:30 – warsztatyUWAGA!
1. Miejsca na warsztatach rezerwujemy wyłącznie dla osób zgłaszających udział w pełnym dwudniowym warsztacie.
2. Udział jest bezpłatny.
Email address *
Imię *
Nazwisko *
Nr telefonu *
Abyśmy mogli szybko się kontaktować w razie nieprzewidzianych sytuacji. Tylko do użytku wewnętrznego.
Zasady udziału
1. Wydarzenie odbywa się w ramach zadania „W Ambasadzie muzy kują 2019-2021”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Miasta Stołecznego Warszawa. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Dom Tańca.

2. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczba miejsc w grupach, na zajęcia obowiązują zapisy przez formularz internetowy, dostępny pod adresem: https://forms.gle/mNav2VoU2TwQ3BX89
Prosimy o przemyślane i pewne deklaracje — zapraszamy osoby, które faktycznie chcą wziąć udział w warsztatach w pełnym wymiarze (dwa dni!).

3. Miejsca na warsztatach rezerwujemy wyłącznie dla osób zgłaszających udział w pełnym dwudniowym warsztacie (29 i 30 listopada 2019). Udział w niepełnym wymiarze warsztatów możliwy tylko w razie wolnych miejsc przeddzień wydarzenia i wyłącznie za zgodą organizatorów.

4. O kolejności rezerwacji miejsc warsztatowych decyduje data pierwszego wypełnienia kompletnego formularza.

5. O rezerwacji miejsca na warsztatach poinformujemy mailowo.

6. Aby zapewnić jak najlepsze spożytkowanie dostępnych miejsc warsztatowych, przyjmujemy następujące zasady rezygnacji z udziału w warsztatach:
— rezygnacje należy zgłaszać mailowo na adres: ambasada@domtanca.art.pl
— rezygnacje prosimy zgłaszać niezwłocznie — najpóźniej do godz. 20:00 w środę, 27 listopada 2019
— osoby rezygnujące po godz. 20:00, w środę, 27 października, przez okres 3 miesięcy nie będą mogły rezerwować sobie miejsca w kolejnych odsłonach bezpłatnych wydarzeń z cyklu "W Ambasadzie muzy kują!". Będą zapisywane na listę rezerwową i informowane o możliwości udziału w warsztatach, jeśli w przeddzień zajęć będą dostępne wolne miejsca;
— z powodu bardzo licznych nieprzyjemnych doświadczeń rezerwacyjnych, zastrzegamy, że osoby notorycznie rezygnujące zarówno w przeddzień, jak i w dniu warsztatów lub nieobecne w pierwszym dniu warsztatów bez uprzedzenia, nie będą miały możliwości udziału w bezpłatnych warsztatach kolejnych edycjach zadania.
Liczymy na zrozumienie.

7. Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych. Osoby niepełnoletnie (od 15 roku życia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu za zgodą lub pod opieką dorosłych.

8. Ubezpieczenie NW uczestnicy wykupują samodzielnie. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki i krzywdy (odpukać) poniesione przez uczestników w trakcie wydarzenia.

9. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki i zaginione.

10. Udział w wydarzeniu oznacza zgodę na rejestrowanie wizerunku przez organizatorów w ramach wykonywania dokumentacji wydarzenia (wideo, audio, foto). Uczestnicy zostaną poproszeni o pisemną zgodę na wykorzystanie wizerunku, głosu, wypowiedzi, imienia i nazwiska oraz artystycznego wykonania w nagraniu archiwalnym audio-wideo z warsztatów. Wzór oświadczenia pod linkiem:
Powstałe materiały zostaną wykorzystane do promocji działań statutowych Stowarzyszenia Dom Tańca. Taka dokumentacja ma duże znaczenie dla rozwoju ruchu muzyki tradycyjnej w Polsce.

11. Nie zapewniamy instrumentów. Jeśli warsztaty wymagają posiadania instrumentu, uczestnik musi stawić się z własnym instrumentem.

12. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmiany programu.
Zgoda uczestnika *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy