Darba vidē balstītas mācības augstākajā izglītībā
Darba vidē balstītas mācības (turpmāk – DVB mācības) ir mūsdienīga profesionālās izglītības apguves forma, kura paredz, ka vismaz 25% no izglītības programmas satura jaunietis apgūst reālā darba vidē uzņēmumā!
Latvijas Darba devēju konfederācijas aptaujā 98% darba devēju norādījuši, ka DVB mācību forma būtu nepieciešama arī augstākās izglītības profesionālās izglītības studiju programmās, jau mācību gaitā ļaujot studentiem apgūt profesiju reālā darba vidē.

Lai dotu iespēju arī augstskolu studentiem daļu studiju programmu apgūt pie uzņēmējiem, mums ir svarīgs Jūsu – studējošo - viedoklis, lai noskaidrotu jūsu interesi par iespēju savas studiju programmas apgūt DVB mācību formā, tāpēc aicinām jūs piedalīties īsā ekspresaptaujā (tās aizpildīšana aizņems 3 minūtes)


Aptauja būs pieejama līdz 30.05.2020. un apkopotie dati tiks publicēti LDDK mājas lapā http://www.lddk.lv/projekts/darba-vide-balstitas-macibas/

Kurā kursā jūs studējat?
Kāds ir jūsu studiju virziens?
Kā vērtējat iespēju savu profesionālo studiju programmu apgūt darba vidē balstītu mācību formā – t.i. daļu teorētisko un praktisko mācību apgūt uzņēmumā pie darba devēja?
Clear selection
Cik, jūsuprāt, procentus no studiju programmas studentam vajadzētu apgūt pie darba devēja?
Clear selection
Kas jums ir svarīgākais, izvēloties studiju programmu? Iespējams izvēlēties vairākas atbildes
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy