Реєстрація для участі в онлайн-толоці стійкості EdCamp Ukraine #3 — «Рухайся до відновлення. Нейропластичність як спосіб стійкості та зцілення від травматичного досвіду» з Айлін Наомі Раск (24.11.2022, Україна) 

Ця форма є заявкою на участь в онлайн-толоці стійкості EdCamp Ukraine #3! 

****

Онлайн-толока стійкості EdCamp Ukraine # 3 «Рухайся до відновлення. Нейропластичність як спосіб стійкості та зцілення від травматичного досвіду» проходитиме у четвер, 24 листопада 2022 року з 17:00 до 19:30 (київський час).

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА ДО 23 листопада, 13:00 або до моменту, як зареєструються 5 000 осіб. 

***

Дорогі колеги, друзі, українки та українці!

Сьогодні ми маємо розвивати й розвиватися, пізнавати нове і ділитися знаннями, навчати і навчатися,  бути міцними й зміцнювати спільноту для того, щоб будувати вільне та незалежне майбутнє нашої держави. 

Зміцнити власну стійкість, щоб мати змогу реагувати на події зі співпереживанням до себе, до людей навколо, до країни – завдання № 1 на шляху відновлення України й зцілення суспільства. 

Ми пропонуємо піти разом із нами шляхом формування стійкості і запрошуємо Вас на онлайн-формат подій зі стійкості, порозуміння, співпереживання – Толока Стійкості. 

Толока Cтійкості – це:

- онлайн-зустрічі із відомими експертками й експертами;

- практики для формування навичок стійкості та розширення власної зони «все гаразд»;

- буклет з 5 спікерськими ідеями, які можна використати вже зараз з акцентом на відновленні України від наслідків війни;

- аудіоподкаст зустрічі для прослуховування найголовнішого;

- відеонотатник найбільш знакових ідей зустрічі;

можливість поставити свої запитання у прямому етері;

- сертифікат (якщо Ви підтвердите, що підвищили власну кваліфікацію).

***

ТОЛОКА CТІЙКОСТІ #3 присвячена стресостійкості, зціленню від травми та нейропластичності.

Спікерка:

Айлін Наомі Раск  науковиця, докторка, спікерка, виконавча директорка клініки «Мозок і поведінка» у Колорадо, а також співдиректорка Програми здорового мозку та координаторка програм реабілітації та лікування травми у цій клініці. Докторка Раск  співзасновниця клініки втрати пам’яті в Оттаві, Канада. 

Пані Раск читає відкриті лекції на теми психології здоров'я, поведінкових аспектів медицини при старінні та нейропсихологічних аспектів смерті та вмирання. Вона веде освітні семінари та фасилітатує групи з проблем старіння та здоров’я мозку. Є авторкою численних статей у сферах психології, нейрофармакології та нейронаук, зокрема, досліджує церебральний параліч у дітей, хвороби Паркінсона та Альцгеймера, вплив нейромедіаторів на поведінку.

***

КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ВХІД НЕ БУДЕ, за бажання після онлайн-толоки можна буде отримати сертифікат про підвищення кваліфікації. Для цього необхідно буде заповнити підсумкову форму та здійснити сертифікаційний внесок (докладно про це буде пояснено у вступній частині до підсумкової форми).

Ініціатива здійснюється за підтримки федерального уряду Німеччини у межах програми «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD.

Усі, хто зареєструються до участі, отримають листом покликання на вхід, відеозаписи та всі інші матеріали за подіями.

Участь у події — безкоштовна.

Звертаємо увагу:
1) якщо Ви вкажете свою пошту коректно, то отримаєте лист-підтвердження про успішну реєстрацію разом із копією заповненої форми;
2) ознайомитися наперед із запитаннями форми можна за покликанням: https://bit.ly/resiliencetoloka3preview

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ГО "ЕдКемп Україна". Report Abuse