RIEKER avalynės žaidimas "LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ"
1. Įsigyk RIEKER avalynės porą ŽYGIO BATAI ir SALAMANDER parduotuvėse Lietuvoje 2018 lapkričio 5 - 18 dienomis.
2. Registruokis www.shoesonline.lt.
3. Bus apdovanoti net 10 RIEKER avalynės porų laimėtojai!


1. " LAIMĖK ANTRĄ PORĄ DOVANŲ " žaidimas vyksta ir jame registruotis žaidėjai gali Lietuvoje 2018 lapkričio 5 - 18 dienomis.
2. Žaidimą organizuoja UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt.
3. Žaidime norintys dalyvauti asmenys turi nusipirkti bet kurią RIEKER avalynės porą bet kurioje ŽYGIO BATAI ir SALAMANDER prekybos vietoje visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išsaugoti prekės pirkimo kvitą, kuris bus laikomas pirkimo liudijimu, taip pat užpildyti dalyvio anketą (užsiregistruoti) www.shoesonline.lt.
4. Loterijos būdu, iš visų užsiregistravusiųjų www.shoesonline.lt. kvitų, 2018 lapkričio 19 d. bus traukiami 10 RIEKER avalynės porų laimėtojai, kurie turės teisę per 14 kalendorinių dienų atsiimti prizą. Viso bus išdalinta 10 RIEKER avalynės porų.
5. Registracijos formoje nurodomas vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas, pirkimo kvito numeris. Registracija www.shoesonline.lt yra nemokama.
6. Vienas žaidimo dalyvis gali registruoti keletą unikalių pirkimo kvitų, tačiau lošimo metu gali laimėti tik vieną prizą.
7. Jei vienas unikalus pirkimo kvitas būtų užregistruotas keletą kartų, galiojančiu būtų laikomas ir žaidime dalyvautų tas unikalus pirkimo kvitas, kuris užregistruotas pirmas.
8. Laimėtojai, loterijos būdu bus traukiami 2018 lapkričio 19 d. Laimėtojų vardas ir pavardė bus paskelbti viešai. Laimėtojai, laimėję prizą, bus informuoti dalyvio nurodytu telefono numeriu. Atsiimti prizą laimėtojas įpareigotas ŽYGIO BATAI ir SALAMANDER parduotuvėse Lietuvoje iki 2018 12 02 d., pateikdamas savo asmens dokumentą bei užregistruotą pirkimo kvitą. Vėliau laimėjimas anuliuojamas ir prizas neišduodamas.
9. Laimėti prizai negali būti pakeisti jokiu kitu prizu, prizo vertė negali būti išmokama grynaisiais pinigais.
10. Pasirinkdami dalyvauti žaidime ir užpildydami dalyvio anketą dalyviai pateikia savo asmens duomenis (vardas, pavardė, pirkėjo telefono numeris, el. paštas, miestas) ir tokiu būdu sutinka, kad žaidimo organizatorius ar jo paskirti asmenys tvarkytų dalyvio pateiktus asmens duomenis žaidimo organizavimo, administravimo tikslais, siekiant nustatyti prizų laimėtojus, juos paskelbti ir įteikti prizus.
11. Pasirinkdami dalyvauti žaidime dalyviai taip pat sutinka, kad laimėjimo atveju jų kaip laimėtojo (vardas , pavardė, miestas) bus paskelbti viešai. Informacija apie laimėtojus viešinama Organizatoriaus administruojamose socialinių tinklų paskyrose.
12. Asmens duomenų valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius UAB "Armitana", Eigulių g. 11-1, Vilnius, Tel. +370 5 247 7601, El. p. info@armitana.lt. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
13. Asmens domenų subjektas turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis, apriboti duomenų tvarkymą, prašyti perkelti savo duomenis ar pateikti skundą priežiūros institucijai.
14. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus naudojami tik šiose taisyklėse apibrėžtais tikslais ir saugomi ne ilgiau nei kaip 1 mėn. nuo Akcijos laimėtojų paskelbimo. Vėliau duomenys yra pašalinami ir nesaugomi.
15. Visais atvejais duomenų tvarkymo klausimu kreipkitės info@armitana.lt .

Patvirtinkite, kad su žaidimo taisyklėmis susipažinote *
Vardas, Pavardė *
Your answer
Pirkimo kvito nr. *
Your answer
Tel. nr. *
Your answer
El. paštas *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service